5 טיפים לייעול העבודה מול המחשב

5 טיפים לייעול העבודה מול המחשב

ייעול העבודה מול המחשב

על פניו, עבודה מול מחשב אמורה להיות פשוטה. לימדו אותנו הרי שהמחשב יכול לעשות בשבילנו הכל, בכל מצב, בכל תנאי. אך לשם כך, אנחנו צריכים לדעת כיצד לייעל את העבודה מולו, בין אם זה בבית ובין אם זה בעסק.

טיפים שיכולים לעזור בעבודה מול מחשב

סיסמאות – כפי שאנחנו יודעים, חלק מאוד משמעותי בעבודה מול מחשב היום מתבצעת באמצעות סיסמאות שעלינו להקליד, בין אם זה באתרי אינטרנט, חשבונות של רשתות חברתיות, תוכנות ועוד. לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא כלים לניהול סיסמאות לזכירת סיסמאות אוטומטיות. מדובר על כלים שמאפשרות למחשב לזכור כל סיסמה, כך שלא נצטרך לצאת לקובץ נפרד לשם כך.

קיצורי דרך

אחת הדרכים היעילות ביותר לעבוד מול מחשב היא באמצעות קיצורי דרך. בין אם זה על שולחן העבודה, בין אם זה בסרגל הכלים או בתפריטים שונים. כך אנחנו לא צריכים לחפש כל דבר, הכל נמצא מולנו בקליק אחד.

היסטוריה

המחשב זוכר דברים. הוא זוכר פעולות אחרונות שעשינו לאורך זמן. זה נכון לגבי אתרי אינטרנט שביקרנו בהם, זה נכון לגבי מסמכי וורד שפתחנו וזה נכון לגבי כל דבר כמעט. אם נשתמש במנגנון הזה נוכל לחסוך לא מעט זמן.

ניצול משאבים ושיפור המחשב

בשביל לייעל את העבודה שלנו מול המחשב, אנחנו צריכים לנצל נכון את המשאבים של המחשב מחד ולשפר אותו מאידך. לכן, חשוב שאנחנו נבצע סריקות אנטי וירוס, נמחק קבצים לא רלוונטיים, נתקן כל באג שיש במחשב ונדאג שיעבוד חלק וטוב.

שירותי ענן

בין אם אנחנו עובדים על מחשב עסקי ובין אם אנחנו עובדים על מחשב ביתי, יהיה נכון להשתמש בשרתי ענן על מנת להחזיק בהם את כל מה שאנחנו צריכים, כך תהיה לנו גישה לחומר מכל מקום, בכל זמן.

ייעול העבודה תורם לאפקטיביות שלה

כשאנחנו מייעלים את דרכי העבודה שלנו מול המחשב, אנחנו עושים שני דברים: ראשית, אנחנו חוסכים המון זמן, ויוצרים לו אפשרות לעבוד על דברים נוספים. שנית, אנחנו עובדים אפקטיבי וחכם, כך אנחנו יכולים להגיע לתוצאות איכותיות יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה