3 יתרונות של סיגריות אלקטרוניות

3 יתרונות של סיגריות אלקטרוניות

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים להשתמש בסיגריות אלקטרוניות על פני סיגריות רגילות. כולנו חיים בעולם מתוח ולחוץ, עולם שבו יש צורך להספיק כמות עצומה של מטלות שונות, לעמוד בפקקים, לעבוד שעות ארוכות ובקושי לסגור את החודש. אין ספק כי מציאות מסוג זה יכולה לגרום ללא מעט אנשים להתחיל לעשן. עם זאת, חשוב לזכור כי עישון של סיגריות רגילות מעלה בצורה ניכרת את הסיכון לחלות במחלות שונות, בין היתר סרטן הריאות, מחלות לב ועוד. לכן אחת החלופות המומלצות ביותר, היא סיגריה אלקטרונית. סיגריה מסוג זה יכולה להוות תחליף הולם לסיגריה הרגילה והמוכרת, היות והיא יכולה לספק את התחושה שמדמה עישון. כמו כן, מדובר בכלי יעיל עבור כל מי שמעוניין להיגמל, היות והסיגריה האלקטרונית מספקת תחליף פיזי ופסיכולוגי לסיגריה הרגילה, בדקו חנות סיגריות אלקטרוניות מומלצת.

3 יתרונות של סיגריות אלקטרוניות שכל אחד חייב להכיר

למעשה, חשוב להבין כי לסיגריה האלקטרונית יש לא מעט יתרונות על פני הסיגריה הרגילה, היות והיא הומצאה על מנת לספק תחלופה הולמת עבור אנשים שמכורים לעישון. סיגריה אלקטרונית מהווה תחליף בריא יותר לסיגריה הרגילה, היא מאפשרת לאנשים לחוות תחושה דומה לזו של עישון רגיל, רק ללא כל החומרים הרעילים והמסרטנים. כמו כן, היא מספקת תחליף לדפוסי התנהגות של רוב המעשנים ואף לתחושת הטעם הנלוות לתהליך העישון. אך בניגוד לסיגריות הרגילות, ניתן לבחור את חומר המילוי של הסיגריה האלקטרונית. ניתן למשל לבחור חומרי מילוי בטעמים שונים, עם או ללא ניקוטין ועוד. כמו כן, מדובר על הוצאה משתלמת, היות ומעבר להוצאה הראשונית ולחומרי המילוי השונים, אין צורך להוציא מאות שקלים בחודש על סיגריות. כמו כן, סיגריות אלקטרוניות אינן מסריחות מעשן והן אינן צובעות את הציפורניים בצהוב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה