מצעד הקובות – איזה הכי אהובה?

מצעד הקובות – איזה הכי אהובה?

מצעד הקובות - איזה הכי אהובה?

אחד המאכלים הכי טעימים שהגיעו עלינו תודות לקהילת יוצאי עיראק, הוא הקובה. במקורה, קובה היא קציצת סולת ממולאת בבשר, שמבושלת בתוך מרק חם בטעמים שונים. אבל היום, ישנן אינספור גרסאות למנה האהובה וכמעט בכל בית בישראל מכירים בה כמנה מושלמת לכל אירוע. ואולם, מה היא המנה האולטימטיבית של קובה, זו היא שאלה אישית אשר תלויה בטעם ובהרגלים של כל משפחה. אנחנו, יכולים רק לספר לכם על כמה מהמנות הפופולריות ביותר שקיימות בשוק וגם אצלנו בחברת ברכה משולשת.

שלושת גדולות – הקובות הכי טעימות

יש שלוש מנות קובה, שמבחינתם של ישראלים רבים נחשבות למנות קובה מנצחות, והן:

  1. קובה סלק – המרק המתוק והפופולרי ביותר בקרב יוצאי עיראק. מרק סלק עשיר, קציצות טעימות ונימוחות וחתיכות סלק טעימות ומתוקות.
  2. קובה במיה – בחגים הגדולים, כמו פסח וראש השנה, קובה במיה היא להיט שאי אפשר להתעלם ממנו. אם אתם רוצים ליצור את שולחן החג המושלם, קובה במיה היא המנה המנצחת שלכם.
  3. קובה מטוגנת – נשנוש קל באמצע היום, הוא הכי טעים. כך שאם אתם רוצים לקחת לעצמם הפסקה מהאוכל המוכן המוכר, קובה מטוגנת היא מנה שכיף לטעום סתם באמצע היום.

שולחן שבת מושלם – מכיל גם מנת קובה

רגע לפני שבת, כאשר אתם מבינים שאין לכם כוח לבשל אחרי השבוע הארוך, אתם יכולים לאפשר לעצמכם לקחת שבת חופש אחת, ולהזמין דרך כאן מנות קובה טעימות וחמות. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא לפנות לחברת הקייטרינג המוצלחת והאיכותית ביותר שפועלת באזור שלכם. אל תופתעו אם תגלו כי כל אחת מן המנות שמופיעות כאן למעלה יכולה למצוא את עצמה על שולחן השבת שלכם, שיהפוך להיות שולחן מושלם לכל המשפחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה