לאילו מטרות משמשות מכונות אריזה?

לאילו מטרות משמשות מכונות אריזה?

1308068-min

לאין ספור מטרות משמשות מכונות אריזה. ייצור פירות ואריזת שטח, אריזת בקבוקים, אריזת משטחים ואריזה זעירה. ישנן מאות סוגי אריזות שבהן ניתן לארוז אך אילו בדיוק מתאימות לכם? במאמר זה נסביר כל כך.

לאילו מטרות משמשות מכונות אריזה?

אריזת פירות וירקות או אריזת בקבוקים ושאר דברים. לכל בית עסק יש הדברים שברצונו לייצר ולארוז אך מכיוון שהזמן עובר והשיווק צריך שיעשה מהר, מה עושים? בדיוק. קונים מכונה איכותית או שוכרים את שירותם של חברות שאורזות עבורכם את מה שאתם מייצרים.

החשיבות באריזה איכותית תורמת רבות לטיב המוצר ובמקרה של מאכלים וחומרי גלם, גם על טריות וזמן מדף ארוך מהרגיל.

מכונות אריזה ברמה גבוהה

יש אינספור מכונות אריזה בארץ, כאשר מרביתם ניתנים לניוד וחלקם לא. מכונות אריזה ברמה גבוהה מקובעות יתר על המידה לארץ, כך שהניידות שלהן למקומות אחרים פחות רלוונטית, ואת האריזה במקרה הצורך, תצטרכו לעשות במקום המכונות.

איך אורזים סרטים?

מעקב ואריזה אחר סרטים אוטומטי, מבוצע על ידי חיישנים המזהים את קצה הסרט. אם קצה הסרט מתרחק מהמצב, נוצר אות שיגרום למכונה לעבור לצד זה או אחר בהתאם לצורך כדי להחזיר את קצה הסרט למצב הנכון.

כך גם במכונות לאריזת מוצרים מסובכים יותר, שאז תכנות המכונה יהיה חייב להיות חכם מספיק, כדי לקבל את מרבית האופציות הקיימות לצורך אריזה איכותית ואחידה שאינה משנה את אופן אריזת המוצרים.

כמה עולה לארוז?

זו כמובן שאלה חצי רטורית, שכן המחיר הנקבע הוא לא פר אריזה אלה פר זמן. בזמן שהמכונה עובדת, זהו הזמן (ברוב המקרים) עליו גובים את התשלום על האריזות השונות שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה