מדבקות מעוצבות – שימושים נפוצים

מדבקות מעוצבות – שימושים נפוצים

מדבקות מעוצבות

מאז שנכנסו המדבקות לחיי היום יום, רבים משתמשים בהן כדי לסמן, לקשט, לעצב וליצור מגוון אלמנטים שעליהם מודבקים איורים מקושטים, ציורים, דמויות, פרחים וטבע, ושאר מדבקות בעיצובים מגוונים, צבעים שונים, גדלים משתנים ועוד ראו בלינק. ילדים ופעוטות כמו גם מבוגרים ואנשים יצירתיים משתמשים במדבקות לעיצוב וקישוט מגוון אלמנטים ובכך יצירת פריטים אומנותיים מהממים. אבל מהם השימושים הנפוצים במדבקות? הנה מספר דוגמאות:

עיצוב ארונות מטבח

ארונות מטבח ישנים אפשר לשנות לחלוטין באמצעות שימוש במדבקות. ארונות ישנים ורעועים חשוב לחזק באמצעות התקנת צירים חדשים, החלפת ידיות, צביעת ארונות בצבעים חדשים – שמתכתבים נפלא עם העיצוב –  ולאחר קישוט ארונות מטבח עם מדבקות מתאימות. חידוש ארונות מטבח עם מדבקות ניתן לבצע בצורה נפלאה תוך התאמת מדבקות שונות שמכילות איורים, קישוטים, פרחים וכולי. 

עיצוב אמבטיה עם מדבקות

את המקלחת או את חדר האמבטיה אפשר לעצב בקלות, באמצעות שינוי מראה האריחים. אריחים ישנים ומוכתמים אפשר לכסות באמצעות מדבקות בגוונים כחלחלים, כתומים, אדומים ועוד. התוצאה תהיה יוקרתית ואלגנטית ותאפשר לייצר מראה של מקלחת כפרית בסגנון ים תיכוני. 

עיצוב אלבומים ולוחות שנה

בעיצוב אלבומים ולוחות שנה כדאי להשתמש במדבקות. פריטים כאלה יכולים להפוך למתנה מהממת! במידה ותחליטו לעצב ולהדביק מדבקות מיוחדות לאלבומים ולוחות שנה. 

הדבקה על קירות

גם את הקירות אפשר לקשט באמצעות מדבקות קיר בגדלים שונים. את חדרי הילדים אפשר לשנות לחלוטין במידה ותבחרו אלמנטים מתאימים לקישוט חדרי ילדים. 

יצירת מתנות נפלאות

לסיכום, מדבקות מסוגים שונים הן פריטים מעולים לעיצוב אלגנטי, כפרי, צבעוני, מודרני ואפילו רומנטי או ילדותי. לכן יש לבחור את הפריטים הנכונים ביותר עבור היצירה שלכם. 

> בדקו גם סטקאים באתר הובי רום

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה