הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

פייסבוק ואינסטגרם, הם ללא ספק יקבלו את התגובות והאהובים שלכם מחברים ומשפחה. עם זאת, ישנם רגעים מסוימים שצולמו שתרצו בוודאי שיהיו סביבכם ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר להציג את אותה תמונה ממוסגרת על קנבס, להרכבה על הקיר שלכם.

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס היא דבר שכדאי שתכירו. למרות שיש דרכים אחרות להראות תמונות לחברים ובני המשפחה, כאשר התמונה היא ייחודית ונדירה, רצוי מאוד להדפיס אותה על קנבס, לקבלת תשומת לב מיוחדת מהסביבה ומעצמכם.

כמו כן, אם אתם צלמים מקצועיים, חשוב להשקיע באחת המדפסות הטובות ביותר לבד, במיוחד אם אתם משתמשים במצלמה מתקדמת לצילומי תמונות. 

יתרונות בהדפסה על קנבס

בזמן שאתם יכולים בקלות ללכת לחנות הנוחה הקרובה ביותר ולהדפיס את התמונות מכרטיס ה – SD או מהסמארטפון שלכם, בחירה בהשקעה במדפסת בפורמט רחב המותאמת גם על גבי קנבס, תעניק לכם את החופש להדפיס אותם מהבית ובמפרט הרצוי לכם, ותחסוך לכם זמן וכסף.

מדפסות הן שונות מדגם לדגם, וחשוב שתבחרו במדפסת שיכולה להדפיס לפחות תמונה בגודל 13 על 19 אינץ' ומעלה.

> בדקו גם שירות פיתוח תמונות בירושלים

מדפסות להדפסה על קנבס

המדפסת קנבס, מאפשרת לכם להדפיס תמונות במידות 13 על 19 בקלות רבה כל כך. המדפסת עצמה שוקלת כ – 26 קילו ובעלת קיבולת מגש של 30 גיליונות לנייר אמנות יפה כמו קנבס ו – 100 גיליונות לנייר רגיל.

יש לה חיבור Wi-Fi המאפשר לכם לשלוח את התמונות ישירות מהסמארטפון או מהמחשב. בנוסף, יש לה יציאת USB PictBridge המאפשרת לחבר אותה לכל מצלמה המותאמת עם PictBridge. המדפסת מסוגלת להדפיס 22 עמודים לדקה בשחור ו – 15 עמודים לדקה בצבעוני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה