מידע על ההרשמה לפסיכומטרי

מידע על ההרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי

עליכם לקרוא את נהלי הרישום לפני ההרשמה. בעת ההרשמה, תתבקשו לאשר שקראתם את הנהלים. אישור זה הוא תנאי מוקדם להשתתפות במבחן הפסיכומטרי. מידע על ההרשמה לפסיכומטרי במאמר חשוב זה.

מידע על ההרשמה לפסיכומטרי

הרישום המקוון אינו זמין למי שמשלם באמצעות הפיקדון מיחידת ההדרכה של חיילים משוחררים במשרד הביטחון. אם ברצונכם לשלם באמצעות ההפקדה, פנו ליחידת ההכוונה לחיילים משוחררים כדי לקבל הוראות כיצד לבצע את התשלום.

הרשמה בדואר

כדי להירשם בדואר, עליכם להזמין טופס הרשמה בטלפון ממרכז ההרשמה.

מומלץ לקרוא את נהלי הרישום לפני ההרשמה. בעת מילוי הטופס, תתבקשו לאשר שקראתם את הנהלים. אישור זה הוא תנאי מוקדם להשתתפות במבחן.

מועד ההרשמה הוא התאריך האחרון להגשת בקשות, מסמכים וערעורים הנוגעים לבקשה למבחן עם התאמות מיוחדות. לכן, עליכם לשלוח בדואר או למסור ביד את כל המסמכים הדרושים ולא יאוחר מתאריך היעד.

כמה זמן לוקח לקבל אישור לבקשה?

עיבוד בקשה יכול לארוך עד 25 ימי עבודה. למבקש שבקשתו מוגשת פחות מחודש לפני המועד האחרון, קרוב לוודאי שלא יהיה מספיק זמן להגיש חומר נוסף או לערער על ההחלטה ולבקש הערכה מחודשת. 

לכן, אנו ממליצים להגיש בקשה לאירוח מיוחד עם כל המסמכים התומכים מוקדם ככל האפשר, לפחות חודשיים מראש . 

> קראו על אופן חישוב ציון פסיכומטרי

להיות מוכן לפסיכומטרי

חשוב אוד להיות מוכן למבחני הפסיכומטרי ברמה הגבוהה ביותר, כך תוכלו להרשים את הסובבים אתכם ולהבין היכן אתם נמצאים מבחינת לימודים והתקדמות.

בין אם זו הפעם הראשונה שלכם או לא, חשוב לגשת למבחני הפסיכומטרי רגועים מאוד, כך שלא תצטרכו להיות לחוצים יותר מידי באשר למעמד ולציונים שלכם. השקיעו בלימודי הפסיכומטרי הרבה, השיגו יעדים מובחרים.

מועדי בחינת הפסיכומטרי

לבחינת הפסיכומטרי בדר"כ יש 4 מועדים שונים. 2 מועדי קיץ ו-2 מועדי חורף. נתון שכדאי להכיר בכדי להוריד את רמת הסטרס ובמקביל להגיע מוכנים בזמן למבחן. חשוב לדעת – אין הבדל ברמת הקושי בין המועדים השונים (ניפוץ מיתוס!) רמת הקושי של כל המועדים היא שווה לכולם. שימו לב, חשוב לבדוק מראש בתקופת הקורונה אם לא חלו שינויים בתאריכי הבחינה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה