טיפקס – למה הוא כל כך אהוב

טיפקס – למה הוא כל כך אהוב

1889126-min

כולנו מכירים את הטיפקס, אשר מהווה את אחד ממוצרי המשרד המוכרים והידועים ביותר. רובינו נתקלנו בטיפקס כבר בתקופת בית הספר, כאשר כולנו החזקנו בקלמר עטים צבעוניים, עפרונות וכמובן טיפקס. מדובר על מוצר חיוני, אשר מאפשר למחוק שגיאות או מילים מיותרות, על מנת לאפשר תיקונים נוחים ואסתטיים יותר. במקום למחוק באמצעות קשקוש את האות המיותרת או את המילה הלא מתאימה, ניתן להשתמש בטיפקס כדי להלבין את המקום. לאחר שהטיפקס מתייבש, ניתן לכתוב מעליו כל דבר, מבלי שמישהו יוכל אי פעם לנחש, מה היה כתוב שם לפני כן. זוהי דרך מעולה לאפשר לכל אחד לכתוב בעט, מבלי לחשוש מטעויות, שגיאות כתיב וכדומה.

מי לא אוהב טיפקס?

למעשה, כל מי שכותב בעט חייב להחזיק לידו בקבוקון איכותי של טיפקס. מדובר על מוצר חובה בכל בית ובכל משרד. רובינו אוהבים את הטיפקס, היות והוא מתחבר לנו לזיכרונות ילדות מבית הספר. אך מעבר לכך, מדובר על מוצר שיכול להציל מסמכים שונים. אף אחד לא היה רוצה להגיש ללקוח או לשותף עסקי למשל, מסמך שמלא במחיקות וכתמים שחורים של עט. אך מסמך שנכתב בכתב יד, ככל הנראה מכיל טעויות או שגיאות כתיב שיש לתקן. באמצעות טיפקס איכותי ועמיד, ניתן למחוק כל ניסוח שגוי וכל אות שמופיעה שלא במקומה. הטיפקס אמור להסתיר לחלוטין את הכתוב, ולאפשר לכתוב מעליו את המילים המתאימות.

לסיכום, כולנו אוהבים את הטיפקס הישן והטוב, היות והוא מחובר לנו לילדות ולחוויות חיוביות יותר. כמו כן, הטיפקס מאפשר לכל אחד לטעות ולבצע טעויות שונות במסמכים חיוניים, היות והוא מאפשר למחוק את הכתוב בצורה הפשוטה והיעילה ביותר. חשוב כמובן לבחור בטיפקס איכותי, על מנת למנוע כתמים מיותרים.

למידע נוסף ורכישת ציוד משרדי איכותי – הכנסו עוד היום לחנות: https://www.atavs.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה