כמה עולים מעלונים?

כמה עולים מעלונים?

1298311-min

אז כמה עולים לנו מעלונים? מעלונים הם מוצר משפר איכות חיים. כמובן למי שצריך אותם. למעשה אפשר לומר שמוגבלים ונכים שמתמודדים באופן יומיומי עם קושי וצורך לעלות או לרדת מדרגות זקוקים לפתרון זמין בשטח. שאם לא כן הדבר עלול לגרום לתסכול ולעוגמת נפש מרובה. לא נעים להישאר האחרון שלא מצליח לעלות, לא נחמד לחוש כי הקומה מעל נמצאת הרחק מאזור הגישה האישי. לא לחינם משקיעים רבים ברכישת מעלונים איכותיים ומקצועיים. אלו נועדו לאפשר לנכים שחיים במקום להתמודד עם המדרגות ולחיות חיים יפים וגמישים יותר.

המחיר והעלויות של מוצר

נכון, מוצרים משני חיים הם לרוב מוצרים יקרים. ולא תמיד העלות שלהם מסתיימת בעת הרכישה. כאשר רוכשים מעלונים מצטרף למחיר הרכישה גם עלות של התקנה, וכמובן – אחזקה מעת לעת וביצוע תיקונים לפי הצורך. אכן מדובר בהוצאה משמעותית ובלתי זניחה. אך כאשר התוצאות של ההשקעה הינן משפרות איכות חיים ומועילות במידה רבה לנכים – אין להימנע מכך. אמנם ניתן לברר מחירים, לקבל הצעות מחיר מתאימות לנתוני השטח המדוברים ולמצוא הצעה מתאימה ואיכותית במחיר סביר ואפשרי יותר. אבל תמיד עלינו לזכור כי נכה מתמודד עם כל כך הרבה קושי ומורכבות בחיים שלו, ואם יש לנו דרך להקל מעליו – כדאי לעשות הכול למענו.

הפתרון המתאים לצורך

אז אחרי שהבנו כי פתרונות יעילים וטובים שווים לנו הרבה, והסקנו כי מדובר על הוצאה משמעותית אך כדאית, נותר לנו רק לברר על האפשרויות ועל המעלונים האופציונאליים. אלו שיוכלו לענות על הצורך, להתאים למבנה ולמוגבלות של הנכה שחי במקום, ולאפשר לנו לספק לו את תנאי החיים הטובים והנוחים ביותר בהתאם למוגבלות שלו. התוצאה היא הרגשה טובה יותר ויכולת עצמית לנוע ולהתנייד בקלות.

פנו אלינו עוד היום לייעוץ ורכישה – https://www.pisgalift.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה