מה זה בכלל שטיחים מודרניים

מה זה בכלל שטיחים מודרניים

איזה מזרונים מומלצים

אם אתם נמשכים לסגנון העיצוב המודרני, חשוב שתדעו כי במידה ואתם מרהטים את הבית העסק או המשרד – תוכלו להוסיף למרחב שאתם מעצבים חמימות ועניין, צבעוניות וטקסטורות והכול באמצעות שטיחים מודרניים. אבל מה הם הפריטים האלה? ומה הופך אותם למודרניים? על הדוגמאות והייחודיות בהמשך. 

מי שמעצב מרחב מחייה או מקום עבודה, רוצה לספק את החמימות והביתיות הדרושה. עיצוב מודרני הוא בדרך כלל ההפך מכפרי או מבולגן והוא דוגל באלגנטיות חפה ממניירות כמו גם בעיצוב מרחבים בקווים נקיים תוך שמירה על סדר וארגון במרחב. ובכול זאת כדי להוסיף נגיעות צבע לחלל: רבים בוחרים לרהט את המרחב עם שטיחים מודרניים. 

אבל מה צריך לדעת על שטיחים מסוג זה?

כדי להכיר את הפריטים הפופולאריים חשוב להכיר עיצובים כפריים יותר כמו בשטיחים תורכיים בעבודת יד אותנטית או שטיח חבל בדוגמה אתנית. פריטים כאלה מתאימים למרחבים בעיצוב כפרי בעוד שעבור מרחבים מודרניים ניתן למצוא שטיח מודרני בסגנון גאומטרי, 'שטחי שאגי' שנחשבים מתאימים במיוחד למבנה אלגנטי ואף שטיחים אבסטרקטיים שמספקים רקע בהיר עם נגיעות צבע עדינות. פריטים כאלה מקנים את האופציה לרהט את המרחב בצורה עדינה שאין בה יותר מידי צבע.
הקליקו כאן כדי להתרשם ממבחר שטיחים מודרניים לבית!

כיצד בוחרים את השטיח הנכון?

בזמן שאתם בוחרים את הפריט המתאים, יש מספר דגשים שכדאי שתשימו אליהם לב כמו טכניקת השזירה או האריגה (בדקו, האם מדובר בעבודת יד או עבודת מכונה?), עוד יש לבחון את רמת הצפיפות של השטיח ולשים לב כי אתם מקבלים שירות תיקונים ואחריות מהחנות שממנו תרכשו את הפריט. לבסוף כדאי לבחור את המידות הנכונות ואת אופן ניקיון השערות. באמצעות תשומת לב לפרטים: אפשר לבצע בחירות נכונות עבור מרחב אלגנטי ומודרני.
בקרו באתר של שטיחי ירושלים ותמצאו את השטיח החדש שלכם לבית:
https://www.jerusalemcarpets.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה