3 דברים שיש להכיר לגבי זיפות גגות

3 דברים שיש להכיר לגבי זיפות גגות

זיפות גגות

אף אחד מאתנו לא היה רוצה לשבת בחורף הקרוב בסלון ביתו ולראות פתאום שמהתקרה נכנסים נוזלים אל פנים הבית. לכן ברור מדוע עבודות זיפות גגות זה משהו שלא כדאי לוותר עליו, מה שמסביר מדוע כדאי לדעת כמה דברים בנושא הזה, כמו לדוגמה: 

  1. עבודות כאלה עדיף לעשות דווקא בקיץ

אומנם קשה לחשוב על גשם כשאנחנו יושבים כל היום במזגן, אך חשוב לעשות זאת כי אם תזמינו עבודות זיפות דווקא בקיץ, יהיה להן זמן להתייבש כמו שצריך. עבודת זיפות שלא תתבייש לא תמלא את הייעוד שלה ולכן עוד הרבה לפני שהחורף מגיע כדאי לחשוב על העניין הזה. 

  1. עבודות זיפות לא עושים לבד 

זיפות גגות דורש לא רק את הזפת המתאימה אלא גם ניסיון, ידע וציוד מתאים. לכן, אפילו אם אתם אנשים שאוהבים לעשות עבודות שונות בבית בכוחות עצמכם, לא כדאי לחשוב על זיפות עצמאי. 

  1. יש צורך להתאים את חומר הזפת לסוג הגג

חשבתם שכל הגגות במדינה שלנו זהים? טעיתם. יש סוגים שונים של חומרים שמהם בונים היום גגות ולכן חשוב כל כך להתאים את חומר הזיפות לגג שאותו רוצים לאטום. כמו כן, חשוב לבצע מספר שכבות של זיפות כי רק כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שהגג שלכם מוגן.

רצוי לבחור עוד היום חברה מקצועית שתוכל לשלוח אליכם את אנשיה לצורך ביצוע המשימה, בדקו באתר זה. כך תוכלו לדעת שהגג מוכן אפילו לימים הכי סוערים שיש, מה שאומר שלא תמצאו אפילו טיפת מים אחת בסלון שלכם שהגיעה מהתקרה. עבודות כאלה יכולות להיות מאוד יעילות וגם להחזיק מעמד לאורך זמן כך ששווה להשקיע בעניין הזה מחשבה ולא לדחות את הנושא.  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה