מה ניתן למצוא בסיור בבני ברק?

מה ניתן למצוא בסיור בבני ברק?

השכרת רכב בחו

בני ברק נדמית לרבים מהישראלים כמקום צפוף ומחניק. מקום עם הרבה בתים צפופים, עם מדרכות רעועות, מודעות קיר מתקלפות, פחי זבל עמוסים ועוד כהנה וכהנה. אז האמת היא רחוקה מאוד מהתיאורים הללו והרבה מתוך זה נשען על דעות קדומות ומוסכמות שהשתרשו בלב בעקבות התקשורת שלא ממש אוהדת את בני ברק ואת תושביה בלשון המעטה.

אז אם גם אתם רוצים לראות את בני ברק מזווית אחרת, לצפות במקום מזוויות חדשות, אתם מוזמנים להגיע ולבקר בעיר בני ברק.

ישיבת פוניבז'

בני ברק היא ללא ספק עיר התורה והחסידות ויש בה הכי הרבה ישיבות, בתי כנסת ובתי מדרשות.

בכל מקום כזה אפשר לראות את תרבותה של העיר איך שהיא חיה וקיימת כאשר עולם התורה פורח ומשגשג על ידי אנשים רציניים מחד אך עם הרבה שמחת חיים מאידך. אם תעצור לשוחח עם הודי בני ברקי תגלו אדם אינטליגנט, אדם בעל שיעור קומה, אדם שיחשב היטב את מילותיו אך ידבר אתכם בשפה רהוטה וקולחת.

ישיבת פוניבז' המעטירה של הרב כהנמן זצ"ל היא אחת השיבות הבולטות והמרשימות בעיר בני ברק ושווה בהחלט לבקר במקום.

פינת חי

בבני ברק ישנה פינת חי נחמדה המציגה בעלי חיים רבים. המקום בולט מבחינת הטיפול הנכון הדאגה לרווחתם של בעלי החיים. במקום תוכלו למצוא יעלים, ינשופים, קופים, סנאים, ברבורים, בריכה עם עופות מים שונים, אקווריומים גדולים עם דגים נדירים או שאר זוחלי מים ועוד. הפארק מוקם בשכונת רמת אלחנן והביקור במקום הוא ללא תשלום! למותר לציין כי המקום סגור בשבת.
בקרו באתר של נמרוד שטרן וקראו בהרחבה על סיורים קולינריים בבני ברק!

פארקים

ישנם הרבה פארקים אטרקטיביים במיוחד בעיר ואלו מציעים אפשרות ליהנות מחוויה מיוחדת לכל הגילאים.
באתר זה תוכלו לקרוא על מגוון סיורים קולינריים מהנים:
https://www.shukeat.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה