איזה נפח מקרר אתם צריכים?

איזה נפח מקרר אתם צריכים?

איזה נפח מקרר אתם צריכים?

המקרר שלנו חייב להכיל את כמות המוצרים שאנו רוכשים לכלכלת הבית, ואת כמות המאכלים שאנו מכינים. מלבד זאת ישנו מקפיא עליון או תחתון שנועד כדי לשמור על טריות המוצרים, להכיל קרח, בשר, ארטיקים וכל מה שצריך להישמר בקירור. מכשיר חשמלי מסוג זה הוא אחד הפריטים החשובים שאי אפשר לוותר עליהם, בעיקר כאשר מגדלים משפחה. אבל כיצד בין מגוון מקררים לבחירה, בוחרים את הטוב והמתאים לכם ביותר? הנה כמה טיפים לבחירת המוצר המתאים:

הכרות עם סוגי המקררים

כיום אפשר למצוא מאות יצרנים שמיצרים מכשירי חשמל מסוגים שונים. בכול הנוגע למקררים יש עשרות חברות שמציעות דגמים שונים במחירים משתנים. הכירו את הדגם שמתאים לכם, כמו בחירה במקרר עם מקפיא עליון או תחתון, כזה שיש לו 4 דלתות (או אפילו גדול יותר) והכירו גם מקררים קטנים יותר כמו כאלה עם שתי דלתות, מקררי מיני, וכאלה עם דלת הזזה או שגודלם הוא חצי ממכשיר סטנדרטי.

קיבולת מתאימה

בחרו מקרר שיכול להכיל את המוצרים שאתם בדרך כלל רוכשים. שימו לב לנפח שלו וחפשו גודל מקרר שמתאים למרחב שלכם. בחרו מקרר תוך התאמתו לצרכים שלכם, התאמה של המכשיר החשמלי למטבח, התאמה של המקפיא העליון או התחתון שנוח לכם בזמן שיש לבצע התאמה של העיצוב לבית, של ההפשרה ועוצמת הקור, תוך בחירת מקרר חסכוני באנרגיה. 

> בדקו גם מכונות כביסה מומלצות בלינק https://www.otzma-team.co.il/155744-Washing-machines-bush

בחירה פונקציונלית

בצעו בחירה במוצר שמאפשר לכם מקסימום פונקציונליות. קיבולת מרבית של מקרר גדול היא 650 ליטר, אך יש להתחשב בבחירה גם ברוחב, בעומק ובגובה של המוצר. בחנו את המדפים ר וודאו כי הם נוחים לשימוש ואל תשכחו לקחת בחשבון את דרכי הניקוי של המדפים והתאים כך שיהיה  קל לשמור על ניקיון. באמצעות תשומת לב לכל הדגשים שמנינו, רבים יכולים לבחור באופן נכוו ויעיל. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה