איזה בד לסוכות הכי מומלץ?

איזה בד לסוכות הכי מומלץ?

איזה בד לסוכות הכי מומלץ

אחד החלקים שיש להם נוכחות בכל סוכה הוא הבד. יש סוגים שונים של בדים, ולפני שאתם רוכשים את הבד לסוכתכם הנכם נדרשים לבחון אפשרויות ולבחור את הנכון והמתאים ביותר. אז הבה ונכיר את האפשרויות, נבין מהם ההבדלים בין בד אחד למשנהו, ונבחר בהצלחה.

אז מה מומלץ עבור בד לסוכה?

כאשר בוחרים בד לסוכות חשוב לנו להתייחס למספר פרמטרים:

  • מראה – הבד הוא למעשה החלק שהכי בולט לעין. כל מי שנכנס לתוך הסוכה שלכם רואה את הבד ואת המרקם שלו. את הצבע ואת הקישוטים שעליו. לכן חייבים לבדוק את המראה של הבד לפני שקונים אותו. כי אתם צריכים לאהוב את המראה ולהתחבר לסגנון.
  • יציבות – במידה ומדובר על סוכה שאין לה דפנות עץ או דפנות מכל חומר אחר, הרי הבד ממלא תפקיד חשוב מאוד. הן מבחינה הלכתית והן מבחינה פרקטית. לכן חשוב מאוד שהבד יהיה יציב ועמיד מאוד. כך שהסוכה תוכל לעמוד ברוח ללא תנודה. 
  • ניקיון – בד הסוכה מטבע הדברים נחשף ללכלוך ולכתמים. אם יורד גשם אז אלו נתזי מים מהולים באבק. וגם אם לא – טביעות אצבע של ילדים וכתמים של אוכל שניתז. הבד צריך להיות רחיץ וכזה שאינו סופג כתמים. כדי שגם בשנה הבאה ועוד חמש שנים תהיה לכם סוכה נעימה ונקייה.
  • התקנה – הבד הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הרכבת סוכה לנצח. ולכן חשוב לבדוק את אופן החיבור של הבד. יש בדים שניתן לקבוע אותם בקלות בעזרת טבעות שנתלות. לעומת זאת יש בדים שיהיה צורך לעבוד קשה כדי למתוח אותם בסוכה. בחרו חכם את הבד כדי שההתקנה תהיה מהירה ונוחה.

בררו מול חברה שמייצרת סוכות, אתרו לכם בד מומלץ שעונה על הקריטריונים כולם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה