איך אייל פז יועץ עסקי יקדם לך את העסק?

איך אייל פז יועץ עסקי יקדם לך את העסק?

1917016-min

יש לא מעט מקרים בהם העסק שלנו תקוע, בין אם זה מסיבות סובייקטיביות שאנחנו לא יכולים לשלוט עליהן ובין אם זה מסיבות שקשורות אלינו. חוסר יכולת להבין מה עלינו לעשות בשביל לקדם אותו.

בכל מקרה, על מנת שנוכל לצאת מהמצב בו אנחנו נמצאים, הרי שעלינו לשכור יועץ עסקי שיוכל לעזור לנו להתמודד עם הסיטואציה בה אנחנו נמצאים. בעזרת יועץ עסקי מומחה אייל פז נוכל לקבל כלים שיכולים לעזור לנו במצבים שונים. הכל שאלה כמובן עד כמה הוא מקצועי, עד כמה הוא מנוסה ואילו כלים עומדים לרשותנו.

דוגמא ליועץ עסקי שיכול לעמוד לרשותנו ולעזור לנו, הוא אייל פז. מדובר ביועץ עם ניסיון רב אשר יכול לעזור לנו, בין אם העסק שלנו נמצא במשבר ובין אם אנחנו נמצאים בסיטואציה בה התנאים הם כאלה שאינם מאפשרים לעסק להתקדם, מסיבות כאלה ואחרות.

לפני שנסביר כיצד אייל פז יועץ עסקי בכיר יכול לעזור לנו, חשוב להבהיר, בשביל שזה יקרה, חשוב מאוד שאנחנו נהיה מוכנים לקבל עזרה ועל כן, חשוב מאוד שאנחנו נהיה מסוגלים להיפתח, להיות שקופים איתו וכמובן להיות מוכנים לשינויים.

כיצד אייל פז יכול לעזור לנו

תרומתו של אייל לעסק שלנו, באה לידי ביטוי בצורות שונות. ראשית, התרומה שלו באה דרך היכרות עם התחום שלנו וכן של העסק אשר בבעלותנו. הוא לומד להכיר את היתרונות שלנו, את המגבלות והמגרעות, לומד להכיר את העובדים שאנחנו מעסיקים ואת תוכניות העבודה של העסק. בצורה כזו הוא ידע מה אנחנו צריכים ומה בעיה איתה אנחנו מתמודדים.

שנית, אייל יודע כיצד לייצר עבורנו תוכנית עבודה שיכולה לעזור לנו. תוכנית שתשרת אותנו בטווח הקצר והארוך, על פי מדדים מותאמים לצרכים שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה