אופני הרים שיכוך מלא – מה המותגים המומלצים ביותר?

אופני הרים שיכוך מלא – מה המותגים המומלצים ביותר?

1895579-min

כאשר קונים זוג אופניים חשוב לבחור את הזוג המתאים ביותר. כי רק כך ניתן להפיק את התועלת הרצויה ולרכוב בהנאה מושלמת. יש בתחום אופני ההרים מותגים שונים שזוכים למקום של כבוד ולמוניטין רב. ואם נשאל כל רוכב אופניים חובבן או מקצועי, הוא יוכל לספר לנו על האופניים הטובים ביותר לטעמו. כאן עלינו להדגיש כי אופניים הם עניין של הרגל ושל טעם אישי. לא מה שמתאים לאחד מתאים גם לרעהו. כל אחד צריך למצוא את האופניים המוצלחים והטובים ביותר עבורו. כי רק כך הוא יוכל להשתמש בבריאות וליהנות מהרכיבה.

על המותגים המומלצים

בין יתר הפרמטרים יש חשיבות רבה למותג שעומד מאחורי האופניים. אמנם יש תחומים בהם המותג הוא עניין של אופנה או של תדמית בלבד. אבל בתחום האופניים למותג יש חשיבות רבה. כי חשוב לנו להיות בטוחים כי האופניים שאנחנו לקוחים אתנו הביתה יוכלו לשמש אותנו בבטחה, בנוחות ולאורך זמן. כדאי מאוד להתייחס למותגים ולקבל ייעוץ מאיש המכירות בחנות. בנוסף חשוב להבין כי ההרגלים וההיכרות שלכם עם מותגי האופניים מהווים מרכיב חשוב. כי אם אתם מורגלים לאופניים של Specialized או NORCO כדאי לכך להמשיך עם המותג אליו אתם רגילים. כי הוא לרוב יוכל להשביע את רצונכם.

מאפייני הרכיבה שלכם

עליכם להתייחס בין יתר הפרטים גם להרגלי הרכיבה שלכם ולמאפיינים שלה. כי כדי שתוכלו להפיק תועלת מקסימלית מהאופניים עליהם להתאים למטרה. אם אתם רוצים לנצח בתחרויות או לשפר את הכושר, ואולי בכלל אתם משתמשים באופניים ככלי לנסיעה מהירה ליעדים במהלך חיי היום יום שלכם  – המטרה משליכה על בחירת האופניים ועל הדגם המתאים לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה