מנורת ירח עם תמונה – ככה מעצבים את החדר בצורה יפה

מנורת ירח עם תמונה – ככה מעצבים את החדר בצורה יפה

2080821-min

אנחנו יכולים למצוא אמצעים ופריטים שונים, בהם נוכל לשים תמונה שלנו ולהציב אותה במקום כזה או אחר בחדר. בין אם מדובר במתקן או פריט שאנחנו בוחרים להציב על השולחן, על המדף או בכל מקום אחר בחלל החדר.

אחת האופציות המיוחדות וכן הפופולאריות ביותר היום, בהן אנחנו יכולים להשתמש, זו מנורת ירח עם תמונה. מדובר במנורה אותה אפשר להציב בכל מקום בחדר, בין אם זה חדר שינה, סלון, מטבח או אפילו בעסק, ועל גבי המנורה, נוכל להציב תמונה שלנו או של הילדים שלנו. כך גם נוכל לעצב את גוף התאורה בצורה יפה וגם נזכה לראות אותנו את הילדים שלנו, בכל פעם כשנדליק את המנורה. זה יכול להיות מאוד יפה וייחודי. במיוחד כשהנורה נותנת אפקט ייחודי.

לפני שנסביר כיצד אנחנו מבצעים את זה, חשוב להדגיש, ניתן להשתמש בגדלים שונות של מנורות וכמובן בסוגים שונים, בין אם זו מנורה צהובה, לבנה או כל סוג אחר של מנורה בצבעים כאלה ואחרים.

כיצד אנחנו רוכשים מנורת ירח עם תמונה

זה מתבצע למעשה בשני חלקים שונים. חלק אחד מתייחס לכך, שאנחנו יכולים לרכוש מנורת לילה בצורת ירח. מנורה שאפשר להציב כאמור בכל מקום שנבחר, בין אם זה ליד המיטה, על שולחן הכתיבה, או בכל מקום אחר. על גבי המנורה, נוכל להדפיס את התמונה שלנו או של הילדים שלנו.

המנורה עצמה מגיעה בצבעים שונים ובמספר גדלים, כך שנוכל לבחור מה מתאים לנו על פי סגנון המנורה שאנחנו מחפשים וכן על פי סוג התמונה שאנחנו רוצים להדפיס על גבי גוף התאורה. כך נוכל ליהנות מעיצוב מותאם לצרכים שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה