חדש בשוק: הנחת תפילין ללא התרופפות הקשר

חדש בשוק: הנחת תפילין ללא התרופפות הקשר

הנחת תפילין

אחד הדברים היותר מעצבנים בעת הנחת תפילין הוא הדאגה לכך שהתפילין שמלופפות סביב היד שלנו מתרופפים או נופלים. כשזה קורה הדבר ללא כל ספק מסיח את דעתנו באמצע התפילה ונצטרך לכרוך אותן סביב היד שלנו בחזרה. על מנת למנוע את התופעה הכול כך מוכרת הזו המצאנו עבורכם המצאה חדשנית הנקראת ׳אות׳, אוחז התפילין, שתפקידו למנוע את התרופפות של התפילין בזמן הנחתן.

קשירת תפילין

כאשר אנו כורכים את התפילין סביב היד שלנו אנו מקדישים לפעולה הזו תשומת לב רבה היות ואנו לא רוצים שהם יפריעו לנו במהלך התפילה אך מצד שני אנו גם רוצים שלא להתעסק בקשירת התפילין יותר מידי. לכן, באמצעות הידוק התפילין בעזרת ׳אות׳ נוכל לקשור אותן פעם אחת ולשכוח שהן על היד שלנו למעשה עד לאחר התפילה.

היתרונות של ׳אות׳

להנחת תפילין עם ׳אות׳ יתרונות רבים כאשר המרכזי שבהם הוא היכולת שלנו להיות מרוכזים בתפילה עצמה ולא בנראות של התפילין שלנו. למעשה נוצר מצב שבו אנו מרוכזים בקשירת התפילין כל הזמן במהלך התפילה ולכן לא מתפללים כהלכה. יתרון נוסף הוא העובדה כי אוחז תפילין שומר על הרצועות בזמן הנחת התפילין ובעזרתו למעשה הן לא נסדקות או נקרעות וכך מאריכות חיים, ואנו מונעים מצב שכתוצאה מבלאי הן הופכות ללא כשרות ויש לפסול אותן.

היתרון האחרון שלהם הוא הנראות שלנו בעת הנחת התפילין היות והאוחז תפילין מהדר ומחזק את התפילין ואת הנראות שלהם עלינו, הופך אותנו לייצוגיים יותר בכך שהוא מחזיק את הרצועה של התפילין של היד בצורה הדוקה ומתוחה לאורך כל משך התפילה. ׳אות׳ הוא מוצר קל ונוח לשימוש שישמש אתכם שנים רבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה