הספר לא מכין קפה למלאך המוות – אהרן מרגלית

הספר לא מכין קפה למלאך המוות – אהרן מרגלית

הספר לא מכין קפה למלאך המוות - אהרן מרגלית

גם אם אתם לא מאותם אנשים שאוהבים לקרוא, אם יש משהו אחד שאתם חייבים לעשות כבר היום, הוא לרכוש את הספר בעל ההשראה המדהימה הספר לא מכין קפה למלאך המוות – אהרן מרגלית.

הספר לא מכין קפה למלאך המוות – אהרן מרגלית

נראה שאין באמת איש כמו הרב מרגלית שיכול לתת השראה לאנשים שבטוחים שעולמם חרב עליהם. הרב מרגלית הוא סיפור השראה של אדם אחד, שהפך את חייו מגיהנום של ממש, לחיים מלאי אושר ותכלית.

"לא מכין קפה למלאך המוות", הינו ספר יחיד ושונה מסוגו שבו מגולל הרב מרגלית את סיפור חייו הלא פשוט במילים ובסגנונו הייחודי והשמור רק לו. כמעט בכל בית יהודי מצוי, קיים הספר המדהים הזה.

ספרים של הרב אהרן מרגלית

"אתהלך", "לא מכין קפה למלאך המוות" ו"בעקבות אתהלך" הם מספריו הגדולים ורק חלק מספריו המופלאים של הרב מרגלית. בספרים אלה תקבלו השראה בלתי נתפסת על אדם שעבר חיים אומללים ומלאי סבל ויגון, והפך אותם לחיים מלאי אושר, משמעות וחזון.

כמה עולה הספר אתהלך?

את ספריו של הרב אהרן מרגלית ניתן להשיג בחנויות הספרים ובחנויות וגם באופן מקוון דרך המרשתת. עלות ספריו היא קבועה בדרך כלל, ולא יקרה באופן יחסי. ספריו מומלצים על ידי סופרים ואנשי קאוצ'ינג המעבירים סדנאות להעצמה אישית ודמיון מודרך.

כמה ספרים יש לרב אהרן מרגלית?

לרב, שבקרוב עולה עם סדרת סדנאות מקוונות במרשתת דרך האתר שבבעלותו, יש גם כמה ספרים חשובים מעבר לאלו שכתבנו עליהם כאן. ניתן למצוא ספרים של הרב המיועדים לילדים, ספרי קומיקס רבים וכמובן ספרי קריאה לגיל מתקדם יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה