מדיחי כלים אינטגרליים– מה צריך לבדוק לפני שקונים?

מדיחי כלים אינטגרליים– מה צריך לבדוק לפני שקונים?

מדיח כלים אינגרלי

מדיח הפך להיות כלי שימושי במטבחים רבים, שמטרת המדיח לעזור לבעלי הבית לשטוף את הכלים טוב, ובצורה יעילה יותר לכלים רבים, ולכן בעיני רבים הוא מוצר חובה בבית. 

קיימים מגוון רחב של סוגי מדיחים, אך רבים בוחרים לרכוש מדיח כלים אינטגרלי, וכך רכישת מדיח היא גם החלטה, שיש לבצע בכובד ראש כי זו גם רכישה יקרה. 

אז, אם גם אתם מעוניינים לרכוש מדיח אינטגרלי לביתכם, אלו הנתונים שעליכם לבדוק לפני רכישת מדיח זה לביתכם. 

מהו מדיח אינטגרלי? 

הייחוד של מדיח אינטגרלי טמון בכך, שהוא אינו נראה כמדיח, אלא אם יכנסו אל המטבח שלכם לא יבחינו שיש מדיח, אלא יראה כחלק מארונות המטבח, אך החיסרון העיקרי הוא שלא ניתן לעקוב אחר פעולת המדיח, אלא רק כאשר פותחים את הדלת. 

מדיח זה מתאים לאלו מכם, ששמים את העיצוב בראש מענייהם, ומעדיפים מטבח בקו נקי ומודרני. 

איזה דברים כדאי לבדוק לפני הרכישה:

בדיקת  הנישה 

חשוב מאד למדוד לפני קניית המדיח את רוחב ואורך הנישה, על מנת שהמדיח יכנס בתוכה בנוחות, למרות שהמידות הסטנדרטיות  הן רוחב 60 ס"מ ו45 במדיח צר, אך יש מדיחים שמדות שלהן מעט שונות, ולכן כדאי למדוד לפני הקנייה.

בחירת גודל המדיח 

יש להתאים את גודל המדיח לגודל המשפחה, שאם אתם משפחה גדולה תקנו מדיח גדול היכול להכיל 12 מערכות כלים ביחד. מדיח קטן מידי לא ינקה את כל הכלים היטב, אבל אם אתם משפחה קטנה תוכלו להסתפק במדיח בגודל קטן. 

תוכניות  הפעלה 

בדקו מדיח כלים באתר של עוצמה עם תוכניות ניקיון, המתאימות לכם. בהתאם לצרכים שלכם מין המדיח. בירור על תוכניות אלו מלכתחילה יכול לחסוך לכם אי נעימות רבה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה