בועז דקל

בועז דקל

בועז דקל

בועז דקל נחשב היום לאחד האנשים המוכרים והידועים ביותר בארץ. מדובר על איש עסקים מוצלח וידוע, אשר ייסד את אתר הצעצועים אמיגו. מדובר על אדם כריזמטי שאינו חושש מאתגרים, דבר שהוביל אותו בסופו של יום להקים מספר חברות שונות, כאשר אמיגו נחשבת לאחת המוצלחות שבהן. מדובר על אתר המוכר מגוון רחב של צעצועים ומשחקים לילדים בכל הגילאים. יש לציין כי מדובר על משחקים וצעצועים ברמה הגבוהה ביותר, אשר נחשבים לבטיחותיים לשימוש ועומדים בכל התקנים המחמירים ביותר. כדאי לזכור כי חלק מהצעצועים הזולים שניתן היום למצוא ברשת, עלולים להכיל רעלנים שונים, שמקורם בחומרי צבע או בחומרי דבק המשמשים ליצירת הצעצוע. לכן כדאי להיזהר מצעצועים מסוג זה, היות ומדובר על סכנה מהותית לילדים. עדיף תמיד להשקיע בצעצוע איכותי יותר, העומד בכל התקנים המחמירים ביותר.

בועז דקל – האיש והאגדה

כאמור, בועז דקל נחשב לאחד מאנשי העסקים הנחשבים ביותר בארץ, היות והוא הצליח להפוך את האתר אמיגו לאמזון הישראלי. מדובר על אחד האתרים המומלצים ביותר, אשר מהווה את הכתובת המושלמת לכל מי שמעוניין לרכוש צעצועים או משחקים איכותיים עבור הילדים שלו. אין שום סיבה לחכות במשך חודש למשלוח מאתר בחו"ל, כאשר האתר של בועז דקל מספק סחורה איכותית תוך זמן קצר בלבד. כל אחד יכול לגלוש באתר, להתרשם מהצעצועים והמשחקים השונים ולבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורו. מדובר כאמור, על צעצועים ומשחקים בטיחותיים, אשר עומדים בכל התקנים הנדרשים. כל אחד יכול לבחור את הצעצוע המתאים ביותר עבורו, הן מבחינת גיל הילד והן מבחינת מחיר. האתר מציע צעצועים איכותיים במחירים אטרקטיביים שלא ניתן לעמוד בהם.

לסיכום, בועז דקל נחשב לאחד מאנשי העסקים המוצלחים ביותר בארץ, בזכות ההצלחה שלו והיכולת להגיע לשיאים חדשים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה