השכרת צ'ילרים

השכרת צ'ילרים

השכרת צ'ילרים

האוויר החם והלח בישראל בעונת הקיץ מעלה את הצורך במציאת פתרונות קירור וצינון אפקטיביים. כמעט כל בית בארץ נעזר באמצעי מיזוג שונים כדי לקרר את החלל כאשר מאווררים עומדים, מאווררי תקרה ומזגנים הם הפתרונות הזמינים והטובים ביותר.

הפעלת אמצעי מיזוג אלו נדרשים במשך מרבית שעות היום, כדי ליהנות מטמפרטורה נמוכה ונעימה שתהיה בחלל, אך הבעיה היא שמדובר על פתרונות צינון שיכולים לעלות לא מעט כסף במיוחד בהפעלת מזגן. הפעלת מאוורר נחשבת חסכונית יותר מבחינה כספית, אך התועלת איננה מספקת במקרים של שרב ולחות גבוהה. 

משום כך ישנו פתרון יעיל וחסכוני הרבה יותר הנקרא צ'ילר. בשונה ממזגנים, צ'ילרים להשכרה צורכים מעט חשמל ואנרגיה ולכן הם ידידותים יותר לסביבה וכמובן גם לכיס.

מהו צ'ילר?

צ'ילר, ובשמו הנוסף מצנן, מורכב ממערכת קירור ייחודית הפועלת על מים וגז. המערכת הינה מערכת סגורה המזרימה מים וגז בצינורות המותקנים בה, הגז מקרר את המים הזורמים והם עוברים דרך צינורות המיושמים בתשתיות המבנה כמו קירות, רצפות ותקרות וכך מעניקות אפקט קירור וצינון יעיל יותר.

ניתן לומר כי הצ'ילרים פועלים באופן זהה למזגנים, כיוון שהם נועדו לצנן חללים שונים, אך בשונה ממזגנים המקררים את האוויר הם מצננים מים – וכך הופכים את האוויר בחלל לקר ויבש במקום חם ולח.

מתי מומלץ להיעזר בשירותי השכרת צ'ילרים?

כיוון שצ'ילר מסוגל להעביר אוויר קר למקומות גדולים ומרווחים, בשונה ממזגן המקרר רדיוס מסוים בו הוא נמצא, מומלץ להיעזר בו לחללים גדולים והומי אדם הזקוקים לפתרונות מיזוג אפקטיביים. ניתן להשכיר צ'ילרים לשימושים שונים כמו מסיבות פרטיות, אירועים עסקיים, חתונות, כנסים ועוד וכך לחסוך בעלויות ומשאבים יקרים.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.mobile-a-c.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה