מתקשרים אהבה בימי הקורונה עם מתנות עד הדלת!

מתקשרים אהבה בימי הקורונה עם מתנות עד הדלת!

מתקשרים אהבה בימי הקורונה עם מתנות עד הדלת!

התפרצות נגיף הקורונה היא גם הזדמנות נפלאה להתפרצות אהבה! משבר הקורונה מציב אמנם לא מעט אתגרים, אך מסתבר שאין דבר שלא ניתן להתמודד איתו באמצעות יצירתיות:

  • את הקפה עם החברים העברתם לשיחת זום קבוצתית
  • אימוני המשקולות מתבצעים עם בקבוקי הסודה
  • את המתנות שהייתם רוכשים לאהובים שלכם בחנות – רוכשים כעת עם שליח עד הבית

העובדה שאתם לא יכולים לחבק את היקרים לכם, לא אומרת בהכרח כי אינכם יכולים לחבק אותם! אנו מזמינים גם אתכם לבחור מתנות מיוחדות ליום הולדת לבני הזוג, להורים, לסבא וסבתא היקרים, לאחים ולחברים הכי טובים. 

איך לבחור את המתנה המנצחת?

עוד הרבה לפני שאתם חושבים מה להעניק, חשבו על מי שאתם מעניקים לו. רכישת מתנה אחת זהה לכל היקרים לכם איננה מומלצת, וכדאי בהחלט לשדך בין המתנה ובין אופיו של מי שעתיד לקבל אותה. כך, תבטיחו כי המתנה תגלם בתוכה מימד אישי, קריצה ודיוק. 

מפת עולם מתגרדת: מתכננים את היום שאחרי המגפה

תחילה, רבים תפשו את החל"ת כברייק מפתיע מהשגרה. מהר מאד הבינו רבים כי בידודים והנחיות שלא לצאת מהבית, הם לא בדיוק אטרקציה. תוכלו להעביר ימים ושעות ארוכות אל מול מסך הסמרטפון במשחקים, צפייה בסרטונים ואפילו מסעות קניות. עם זאת, גם תוכלו לתעל את הזמן הפנוי שנכפה עליכם ועל היקרים לכם בדרך אחרת. לפנטז על ביקור במדינות שכרגע לא ניתן לבקר בהן.

למה להוציא את הלחץ על בן הזוג? להתפנק בישיבה על מערכת ישיבה מכדורים!

במידה ואתם חיים עם בן או בת זוג שקצת חוששים (בלשון המעטה) מנגיף הקורונה, המתנה הבאה היא המענה המושלם בעבורכם: מערכת ישיבה מעוצבת מכדורים מאפשרת נוחות, סטייל ופינוק של שעות ארוכות בבית סגור (כן, גם עם האדם שאתם הכי אוהבים). 

כשפינת האוכל הופכת למשרד הביתי…

הורים, חברים או אחים עובדים כעת מהבית ואתם רוצים למסור להם את אהבתכם? תוכלו לעשות זאת! מתנה נוספת שניתן למצוא באתר אנימי מתנות מיוחדות היא מתקן לטלפונים חכמים (סמארטפון), שמלבד היותו סופר שימושי, הוא גם מגיע בעיצוב מדליק. מדובר על מתנה נפלאה שמתאימה לכולם – מילדים, דרך בני נוער ועד בעלי עסקים או עובדים שכירים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה