גל וקנין

גל וקנין

גל וקנין

גל וקנין הינו המייסד של חברת נותנים בראש, אשר מתמחה בייעוץ וליווי אישי בתחום השתלות השיער. חשוב לדעת כי היום ניתן למצוא בארץ ובעולם לא מעט אנשים, אשר סובלים מהתקרחות או מהתדלדלות משמעותית בכמות השיער שלהם. לא פעם מדובר על בעיה מהותית, היות ואנשים רבים תלויים במראה החיצוני שלהם, אשר משפיע על כל הדימוי העצמי שלהם. אנשים אלו עלולים לסבול מתופעות כגון חוסר ביטחון, מצוקה נפשית ואף דיכאון, כתוצאה מתהליך ההתקרחות. כדאי לדעת כי ניתן למצוא בשוק לא מעט תכשירים וכדורים שונים, אשר נועדו לטפל בבעיית ההתקרחות. אך לרוב מדובר על תרופות ומשחות פחות יעילים ופחות אפקטיביים, אשר עולים לא מעט כסף וגורמים ללא מעט תופעות לוואי לא נעימות. לכן מי שמעוניין לפתור את בעיית ההתקרחות שלו אחת ולתמיד, חייב לבחון לעומק את האופציה של השתלת שיער.

גל וקנין – כדאי להכיר!

גל וקנין הינו כאמור, המייסד של נותנים בראש. למעשה, גל הקים את החברה, כתוצאה ממצוקה אישית. לפני כ- 7 שנים, גל בעצמו סבל מהתקרחות, דבר שהוביל אותו להוצאות כלכליות עצומות, על כדורים, תרופות, משחות ותכשירים שונים, אשר אמורים לסייע למצב. לאחר לא מעט ניסיונות כושלים, גל החליט לעבור השתלת שיער בטורקיה. ההשתלה עברה בהצלחה והיום גל נהנה משיער מלא ושופע, אשר תורם המון למראה החיצוני שלו ולדימוי העצמי. לאחר ההצלחה, הוא התחיל לסייע לחברים, מכרים ומשפחה, אשר רצו גם כן לעבור את התהליך וחיפשו מישהו שידריך אותם. משם התגלגל הרעיון להקים חברה שתספק שירותי ייעוץ וליווי אישי לכל אורך התהליך, במטרה לסייע לכל אחד לעבור השתלת שיער מוצלחת ואיכותית. גל מספק ייעוץ הן ברמה הטכנית, מבחינת מרפאות מומלצות ומלונות איכותיים והן מבחינת תמיכה נפשית וסיוע בכל שאלה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה