למה כדאי להביא אמן חושים לאירוע?

למה כדאי להביא אמן חושים לאירוע?

קוסם לאירועים

רובנו לא נותנים על כך את הדעת, אך למעשה, כל הדברים אותם אנו יודעים על הסביבה שלנו, העולם שלנו והאנשים סביבנו נקלטים אך ורק על ידי החושים שלנו – חוש הראייה, חוש השמיעה, חוש הטעם, חוש הריח וחוש המישוש.

"אמן חושים" הינו אדם היודע כיצד להפעיל את המניפולציה הנכונה על החושים הללו, כך שנתבלבל ונאמין בדברים אשר אינם אפשריים. במילים אחרות, מדובר בסוג של קסם, אלא שאמן החושים הינו יותר מקוסם פשוט, שכן מעבר לשימוש בטריקים רגילים של קוסמים, אמן החושים ניחן בדרך כלל באינטואיציה נהדרת, המאפשרת לו "לקרוא" אנשים ומצבים ולהפיק מכך את המשמעויות המתאימות. לא פלא, אם כך, שאנשים רבים בוחרים להזמין אמן חושים לשלל אירועים ובשלל הזדמנויות שונות. הרי לפניכם כל הסיבות להביא אמן חושים לאירוע שלכם. למידע נוסף על מופע טלפתיה באתר של אסף סלומון.

ערך בידורי

בדומה להזמנת זמר לאירוע, או לחילופין – לצפייה בהצגה, גם להופעה של אמן חושים קיים ערך בידורי נפלא. בדרך כלל, כאשר אנשים צופים באמן חושים, הם מרותקים אליו לחלוטין, וזאת כיוון שהם לא רוצים לפספס אף רגע מההופעה ואף חלקיק מהשלם היוצר את האשליה. גם אנשים אשר אינם מאמינים ב"חוש שישי" או שיודעים שמדובר באשליה בלבד, לרוב יהנו מהופעה של אמן חושים, שכן קיימים דברים רבים אשר אף על פי שידוע לנו כי בלתי אפשרי לבצע אותם, אנו עדיין מעוניינים בצפייה באשליה המאפשרת אותם ובניסיון "לפצח" כיצד אותה אשליה נוצרה.

הקסמת האורחים ויצירת עניין

אמן חושים הינו בדרך כלל אדם כריזמתי במיוחד, אשר יודע כיצד להקסים אנשים ולגרום לכל תשומת הלב להיות מופנית אליו. בנוסף, בדרך כלל, הופעות של אמן חושים מערבות גם את הקהל באופן פעיל, עניין היוצר עניין והופך את ההופעה כולה לאקטיבית ומהנה יותר עבור הקהל.

אירוע בלתי נשכח

כאשר אנו עורכים אירוע כלשהו, בדרך כלל, אנו מעוניינים שהוא יהיה בלתי נשכח – כלומר, כזה שידברו עליו גם זמן רב לאחר שייגמר וכזה שהאורחים שלנו יהנו ממנו במיוחד. בדומה לתחומים אחרים בחיים, גם בתחום זה אנו אוהבים לשמוע מחמאות ולחוש כי מעריכים אותנו ואת ההשקעה הרבה שנדרשה לצורך עריכת האירוע. הזמנת אמן חושים לאירוע בדרך כלל מבטיחה כי יהיה מדובר באירוע בלתי נשכח, בעיקר לאור העובדה שאשליות וקסמים הינם עניין מרתק ללא קשר לגיל או לאמונות שלנו. מכאן, שמדובר בהופעה נהדרת לכל הגילאים, באמצעותה יוכלו האורחים שלנו להתגבש יחדיו ולזכור את האירוע היטב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה