ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

לא יהיה זה סוד לומר כי בעלי משרדים רבים מתעניינים בפרטי ריהוט משרדי איכותיים ועמידים, במיוחד כאשר מדובר במשרד חדש, אשר זקוק להם לראשונה. על מנת להשכיל לבחור ריהוט משרדי כנדרש – יש לצבור ידע במספר נושאים: ארגונומיה, מבנה נדרש, עיצוב אטרקטיבי ופרספקטיבה. את הנושאים הללו אנו נלמד במאמר מידע זה ובכך גם אתם תוכלו לדעת כיצד לבחור ריהוט משרדי באופן מוצלח ונדרש.

ארגונומיה – הבטיחות שלכם במהלך העבודה

הארגונומיה היא כל מה שגורם לעבודה הפונקציונאלית שלכם לקחת חלק ללא תקלות של יציבות ובטיחות. למשל, אם תביאו רהיטים מהבית כמו כסא הילדים או שולחן האוכל ותשבו לצידם באופן ממושך, ייתכן כי תסבו לעצמכם נזקים. אבל אם תבססו סט של שולחן וכסא עם יחס גבהים מקובל ומיועד לעבודה כזו, זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי לשמור על עצמכם במהלך העבודה. במקרה של סט שולחן וכסא, הכסא צריך לגרום למי שיושב עליו להגיע עם הסנטר לתחתית המסך. הכסא לא צריך להיות גבוה מכך כדי לא לגרום לגב כפוף וגם לא נמוך מכך כדי לא חגרום לבעיות בכתפיים ובזרועות המאומצות. באופן דומה ניתן לרכוש מזנונים ארגונומיים, ארונות ארגונומיים כולל תאי תיוק למזכירה, וכל רהיט אחר אשר ייעודי לשימוש קל ופשוט במשרד.

מבנה הרהיטים הנדרש – נקבע על פי אופן העבודה שלכם

יש לכם מעט לקוחות או מספר רב שלהם? על פי זה תוכלו לדעת מהו המבנה הנדרש לארון התיוק שלכם. ארון תיוק קטן מיועד למי שעובד עם מספר מצומצם של לקוחות וארון רחב למי שיש לו פורום נרחב של לקוחות מדי יום או שבוע. כמו כן, מוחמלץ לבחור שולחנות עבודה למזכירות, לעובדים ולמנהלים, כולל שולחנות ישיבות עם המפרטים המלאים הנדרשים: דוקינג פויינט (דוקינג סטיישן) לחיבור מחשבים כולל התקנים ללא כבלים, פריסה רחבה מקום על פי כמות העובדים הנתונה וכד'. בדרך דומה מומלץ לגבש פריטי ריהוט משרדי גם מסוגים אחרים.

עיצוב רהיטים נדרש – בהתאם לתכנון הוויזואלי שלכם

יש שיעדיפו את הרהיטים שלהם מבוססים על בדים, עצים ועורות בהירים ויש שיעדיפו סט גוונים כהה. מומלץ לבחון בהדמיית מחשב של פריטי ריהוט משרדי את הגוונים האפשריים ולבחור בזה במתאים ביותר למשרד שלכם. מאד מומלץ להשקיע בהדמיית המחשב גם כדי לחסוך יציאה מן המשרד לחנות הרהיטים וגם כדי לבחור בנוסחת הריהוט המתאימה ביותר ללוקיישן. מומלץ להימצא בו בעת הבחירה כדי להבטיח מצוינות ומושלמות באמות המידה הנדרשות.

פרספקטיבה בהתאם לגודל החדרים

במידה והחדר בו יוצב ריהוט משרדי הנו קטן מומלץ להתמקד בפריטי ריהוט משרדי דקים המתאימים למרחב. במידה ומדובר על חדר גדול עליהם להיות עבים ובכך להשתלב כמו שצריך ולבלוט כנדרש במיקום הרחב. בכך, תוכלו להבטיח כי בכל מקום יוצבו פריטי ריהוט משרדי בגדלים הנדרשים על מנת שישתלבו בו כנדרש, ולא ייראו מגושמים בסופו של תהליך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה