איך לעשות שינוי בחיים עם כדורי דיאטה?

איך לעשות שינוי בחיים עם כדורי דיאטה?

כדורי דיאטה

לא מעט אנשים נחרדים רק לשמע המילה דיאטה. המילה הלטינית דיאטה שמשמעה הוא בכלל דרך חיים, מהווה עבור אנשים רבים גזרה קשה מנשוא. דיאטה נקשרת לדרישה לשנות הרגלים, לשלוט בתזונה שלנו, לוותר על הנאות החיים ומעל לכל בתחושת רעב חזקה שמלווה אותנו מרבית שעות היום. האמת רחוקה מכך, והרהור נוסף על המילה הטעונה כל כך, עשוי להביא לנו הזדמנות אמתית לשינוי של ממש.

איך עושים את זה?

התשובה אינה פשוטה. לכל אחד יש את החסמים הרגשיים שלו ואת המטענים שהוא סוחב בהקשר של משקל הגוף דימוי הגוף ואוכל בכלל. השאלה מהי דרך החיים הנכונה לכל אחד שבה הוא יוכל לקיים אורח חיים תקין וגם לשמור על שלום עם דימו הגוף שךו היא אפוא פתלתלה ונוגעת לתחומי חיים רבים. מה שכן ידוע זה שבשינוי כה מהותי כדאי וחשוב להיעזר בכל מה שיכול לסייע לנו לקדם את השינוי.

לא מוותרים על כלום

אחד האתגרים המשמעותיים בכניסה לדיאטה היא התחושה שאנחנו מוותרים על משהו. זה מתורגם כמובן לתחושה שלרעב פיזי אבל המשמעות עמוקה הרבה יותר. כדורי דיאטה עשויים לתת מענה בדיוק על האתגר הזה. בזכות צמחי המרפא המיוחדים שמרכיבים את הפורמולה העוצמתית תחושת הרעב נעלמת כמעט לגמרי, מה שמסייע למלא את תחושת החוסר בדרכים אחרות. מדובר כאן אפוא בשתי ציפורים במכה אחת!

להכניס תוכן חדש לחיינו

המשמעות היא שבעזרת כדורי דיאטה וכל לא רק לטפל בעודף המשקל אלא גם לצקת תכנים חדשים ליומיום שלנו, אלו שמולאו קודם לכן על ידי נשנושים ואכילה. הסוד של כורי ההרזיה הוא בשילוב המושלם בין צמח הגוארנה הטרופי ובין צמח הג'ימנמה. שני הצמחים הללו מקיימים שני תהליכים משלימים כאשר אחד משפיע על תחושת הרעב ואילו השני מגביר את שריפת השומנים. השילוב בין שני הצמחים בעזרת התרכובת הייחודית הוא זה שמביא לתוצאות מדהימות בקלות וללא מאמץ.

אין בכוונתנו לטעון שדיאטה לא דורשת השקעה והתמדה. עם זאת, כדורי דיאטה עשויים לזרז את התהליך ולאפשר להצמיח ממנו שלל תועפות ותועלות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה