למה בריכות שחייה בסט ווי

למה בריכות שחייה בסט ווי

איתור נזילות

בריכות שחייה במרפסת בחצר או בגינה זמינות כיום לכל מי שמעוניין ובמחיר סביר. בימינו אין צורך להירשם לבריכה עירונית כדי ליהנות מחוויית המים ולהירגע מחיי היומיום. בריכה כזאת אטרקטיבית כמובן גם לילדים. מימדיה קטנים וגובה המים נמוך וניתן להתאמה לבני כל הגילאים. מגוון האפשרויות חוסך מההורים חששות לשלום הילדים ומונע סכנת טביעה וגם מאפשר בילוי משותף של מספר ילדים, עם או בלי ההורים. בריכה כזו תורמת ל/שקט הנפשי של כל דיירי הבית, והיא ניתנת לרכישה במחירים שווים לכל כיס, החל מכמה מאות שקלים. בריכות כאלה ניתנות להרמה בקלות ותוכלו להכניס אותן הביתה בימים גשומים ולהוציא שוב כשתבחרו בכך. 

יתרונות נוספים של בריכת בסט ווי

בריכות בסט ווי מתאימות לחצר או לגינה, לאחר שבדקתם שכל הוראות הבטיחות קוימו ואין סכנה לדשא או לאדמה, הן עשויות ממוטות אל חלד וניתנות לחיבור לצינור גינה לצורך ניקוז. בריכות כאלה קלות לניוד ואחסון ולכן לא תיווצר בעיה כשתנאי מזג האוויר ישתנו. בריכות לפעוטות כוללות מים בגובה 30 ס"מ בלבד ומונעות כל סכנת טביעה. יחד עם זאת יש לזכור שבריכה לפעוטות דורשת השגחה צמודה של מבוגרים. ברכישת בריכות תקבלו גם סולם לטיפוס וערכה לתיקון חורים. טווח האחריות משתנה בהתאם לגודל הבריכה, ובנים תוכלו לשבת על יריעות PVC עמידות. לפני הרכישה כדאי לבדוק האם המחיר כולל גם משאבה.

התאמת הבריכה לצרכים שלכם

רכישת בריכה נועדה לשדרג את איכות החיים ולכן רצוי להימנע מטעויות ולבדוק האם השטח שהקציתם עליה יענה על הצרכים שלכם ולהימנע מחוסר התאמה בין גודל הבריכה למקום בחצר. כמו כן יש לבדוק האם הקרקע תחזיק מעמד ולא תתמוטט או תינזק כתוצאה מהצבת הבריכה.

למוצרים נוספים לעיצוב הגינה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה