מהו אוהל גידול?

מהו אוהל גידול?

patio-1008131_1280

כל מגדל צמחים יודע כי הכלל הראשון בגידול צמחים הוא אוהל גידול איכותי, שיגן על הצמחים מחשיפה לקרני השמש ויסייע להם לצמוח במהרה. אוהל גידול מבודד את הצמחים מהסביבה ובעזרת תאורה מיוחדת, הצמחים נחשפים לאור מדוד על פי הצרכים שלהם ועל פי מה שהמגדל מחליט. אוהל איכותי הוא אוהל בו הדפנות עשויות מיילר רפלקטיבי מחזיר אור, כך שקרני האור לא מתבזבזות. האפקטיביות הבולטת ביותר באוהל גידול היא השליטה של המגדל, שיכול לקבוע את משך זמן ההארה, זאת הוא קובע על פי עונות השנה ועל פי אופי הצמח וצרכיו. הסביבה המבוקרת הזו משפיעה על בריאות הצמח ועל הפוריות שלו, מה שיקבע אם הוא יניב יבול איכותי או לא.

מה כולל אוהל גידול?טיפול טבעי לדלקות

אוהל גידול הוא קל להרכבה, בעל מסגרת יציבה וחזקה, בד האוהל אטום לאור, יש לו פתחי כניסה ויציאה של אוויר, כל אוהל מתאים לנורות לד בהספק שונה. בנוסף, האוהל אינו פולט רעלים, מאפשר סירקולציה אופטימלית, מכיל חור ייעודי לכבל חשמל ומצריך התקנת פילטר פחם פעיל לסינון ריחות המופצים על ידי הצמחים וכמובן מפוח שקט ששואב את אוויר האוהל. יחד עם תאורה חסכונית ויעילה, דשן איכותי ומצע גידול, תוכלו להפוך למגדלים וליהנות מתבלינים ומצמחי מרפא שגידלתם בעצמכם. זו היא ללא ספק חוויה מדהימה לראות את הצמח שלכם גדל מיום ליום, לכן חשוב להבין היטב את הרקע לפני כן, לקרוא כמה שיותר בנושא ולרכוש את הכלים מחנות מורשית, מקצועית ואיכותית שמבטיחה לכם איכות גבוהה.

מהיכן רוכשים?

בנוסף לאוהל גידול יש לרכוש גם מוצרים משלימים כגון רשת לגידול סקרוג במידת הצורך, מתלים לייבוש, , תחתית לאוהל גידול עמידה במים וכן מגוון עזרים נוספים שיסייעו לכם להקים אוהל גידול חזק ויציב שישרת את המטרות שלכם. אל תשכחו כי הצמחים שלכם דורשים את הטוב ביותר, אחרת הם עלולים לנבול במהרה ולאכזב אתכם. יש מבחר גדול של אוהלי גידול הנמכרים באינטרנט, אך לא כולם איכותיים ועמידים עבורכם למשך שנים, עשו בחירות נבונות ורכשו אוהל גידול איכותי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה