מה צריך לדעת לפני שמתקשרים לשירותי גרירה?

מה צריך לדעת לפני שמתקשרים לשירותי גרירה?

תאונת-פגע-וברח

נתקעתם ואינכם יכולים להתניע? לא מסוגלים לצאת לדרך ותקועים עם הרכב? אין זאת כי אם שירותי גרירה נצרכים לכם. ואתם חייבים לאתר כמה יותר מהר חברת שירותי גרירה שתגיע לחלץ אתכם מהמקום. אבל רגע אחד קודם – נכון שזה דחוף, אבל אין זה נכון לפנות בצורה אקראית על חברת גרירה. אתם חייבים לפני כן לדעת כמה דברים חשובים כדי להיות בטוחים שאתם פועלים נכון ומקבלים שירות מעולה.

כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים שירותי גרירה

  • חשוב לדעת מהם השירותים שאתם צריכים ככל הנראה. כי לא כל מי שמציע שירותי גרירה יכול להציע פתרונות שונים בהתאם לצורך. נניח שאתם זקוקים להחלפת מצבר או תיקון אחר – חשוב כי נותן השירות יוכל לפתור לכם את הצורך.
  • אמינות הוא שם המשחק. אי אפשר להזמין גורר כלי רכב בלי להיות בטוחים שניתן לתת בו אמון. האמון הוא מצרך בסיסי וחשוב כל כך, ולמרבה הצער הוא די נדיר. חשוב לברר ולוודא מראש כי החברה אליה פונים הינה חברה אמינה שעומדת בדיבורה. שאם לא כן – אל תפנו אליה כלל.
  • מה המחיר שיהיה עליכם לשלם בגין השירות? אין ספק ששירותי דרך וגרירה עשויים להיות יקרים. צריך לבדוק בנושא זה שתי נקודות. הראשונה היא העלות בפניה אתם ניצבים, ובנוסף – את הביטוח שיש לכם ואת האפשרות לקבל החזר עבור הוצאות. לעניין זה יש לבדוק שיתופי פעולה של נותן השירות מול חברות הביטוח.
  • כמה מזן התהליך הזה עומד לקחת? אם יש לכם זמן, מה טוב. אך אם הזמן קצר אין לכם את הפריבילגיה להמתין עד לבואו של נותן השירות. בררו זמינות וכן משך זמן משוער לביצוע הפעולה הנחוצה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה