איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות, הן מוצרי איטום לשכבת בסיס וחיפויי גג סופיים. יריעות איטום ביטומן מורכבות מחיזוק, המצופה משני הצדדים בביטומן. ביטומן מיוצר בזיקוק של נפט גולמי ומזוקק על ידי שילוב פלסטיק ל"ביטומן פולימרי".

איטום גגות ביריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן קלות, נוחות לטיפול ולעבודה ומציעות את האיטום הסטנדרטי ביותר עבור גגות מכל הסוגים. יריעות אלה עמידות בפני מפגעים עזים כמו ירידת גשמים בכמות גבוהה או חדירת חומרים אחרים לסדקי הגג הרבים, בדקו את הסוגים הקיימים באתר http://www.otmim.co.il.

יתרונות הביטומן

אלה מערכות קירוי פשוטות, המציעות יתרונות גדולים יותר משכבות איטום שטוחות. שכבה ביטומנית טובה, מאפשרת טמפרטורות שוות בין החלקים העליונים והתחתונים של האריח, הודות לאוורור גדול יותר של שטח כיסוי הגג.

הם גם מבטיחים טמפרטורה יציבה תוך הימנעות מהלם תרמי ומאפשרים אוורור טוב של הגג, ובכך מונעים היווצרות של עובש ועיבוי. לא סתם חברות ניהול גגות עושות שימוש נרחב בחומר המדהים הזה לאיטום כל סוגי הגגות.

צבע איטום – יש דבר כזה?

כן. יש דבר כזה; צבע איטום לגג או עבור איטום קירות, עשוי מתערובת של צבעי קרמיקה וטקס. בכל הנוגע לפתרונות איטום גגות, צבע זה הוא אחת האפשרויות המועדפות ביותר בכל רחבי העולם. 

הסיבה שבגללה נעשה שימוש נרחב במוצר איטום זה היא שניתן למרוח אותו על כל סוג הגג והוא סופג מהר מאוד תמיסות נוזליות (מים, כימיקלים). 

כתוצאה מכך, פתרונות איטום אלה (צבע בנייה), אינם מאפשרים למי גשמים לחדור פנימה ולפגוע בו. מריחת צבע זה, לא רק מגבילה את איטום הגג, אלא גם טובה ללבנים, קוביות בטון ואבנים שונות להרכבה. אם איכות הסביבה חשובה לכם, צבע זה יעניק לכם יתרון נוסף יחד עם פתרונות איטום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה