החורף התחיל וכבר הוצף לכם הבית? על שירות שאיבת הצפה

החורף התחיל וכבר הוצף לכם הבית? על שירות שאיבת הצפה

שאיבת הצפה

שכחתם לבדוק מה מצב האיטום של הבית שלכם לפני שהגיע הגשם הראשון? התעצלתם לבצע תיקוני איטום דחופים ועכשיו אתם 'אוכלים' אותה? הגשם הראשון הפתיע אתכם שלא לטובה וגרם לבית שלכם 'לארח' בחדווה את כל הגשם שירד? בדיוק לכן אנחנו כאן. אנו כאן כדי לסייע לכם לטפל בבית המוצף ולשאוב את כל המים שחדרו לתוכו.

בדיקת איטום לפני החורף – חוק בל יעבור

אם השנה לא למדתם את הלקח, אז אנחנו מקווים כי לשנה הבאה תזכרו היטב מה שקורה למי שלא בודק את מצב האיטום לפני הגשם. בדיקת איטום אינה המלצה או העדפה כלל אלא פעולת חובה שיש לבצע לפני החורף. אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות ובקומה נמוכה, תוכלו לוותר על כך, אך אם אתם גרים בבית פרטי או בקומת גג, אסור לכם להזניח את העניין ואתם חייבים להזמין מומחה איטום שיוודא כי הבית שלכם מוכן לחורף ולגשם שבא בעקבותיו.

הבית שלי הוצף מהגשם ☹, מה עושים?

לא חידשתי איטום לפני החורף, התעצלתי. עכשיו הבית שלי מוצף במי גשמים. איך אני מתפטר מהם? איך מייבשים את הנהרות הללו? המגב שלי לא מספיק בשביל לגרוף כאלה כמויות אדירות של מים. אז בואו תשמעו משהו, בדיוק עבור מקרים כאלה קיים שירות שאיבת הצפה. חברות שמתמחות בשאיבות מים כתוצאה מהצפות במבנים והן מחזיקות ברשותן משאבות עוצמתיות ומספקות שירות של שאיבת מים ממבנים שהוצפו. 

אז אם זה קרה לכם, אל תתמהמהו, פשוט הרימו טלפון לחברת שירות כזאת והזמינו שירות של שאיבת הצפה בכדי שישאבו את כל המים שחדרו וייבשו לכם את המבנה באופן מושלם ויסודי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה