פילטר אבנית

פילטר אבנית

1363813-min

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו להתקין לעצמם פילטר אבנית לבית או לעסק. מדובר ללא ספק על אחד הפתרונות היעילים והחסכוניים ביותר, היות ופילטר איכותי יכול לשדרג באופן משמעותי את איכות המים. אף אחד לא היה רוצה לשתות מים עם אבנית, או לחילופין, מים המכילים מזהמים שונים. מסיבות אלו בדיוק, חשוב להתקין פילטר איכותי ויעיל, אשר יוכל לשפר את איכות המים בבית. חשוב לציין כי הפילטר יכול לחסוך לכל משק בית אלפי שקלים, מאחר והוא מאפשר להאריך באופן משמעותי את אורך החיים של מכונת הכביסה, מדיח הכלים ושאר מוצרי החשמל, אשר עושים שימוש במים מהברז. כדאי לדעת למשל, כי הצטברות של אבנית גורמת לנזק בלתי נתפס למוצרי החשמל השונים, דבר שבסופו של דבר גורם לקלקולם בטרם עת. אך באמצעות פילטר ברמה גבוהה, כל אחד יכול לשמר את מוצרי החשמל שלו למשך שנים ארוכות.

פילטר אבנית – מדוע כדאי להתקין אותו בכל בית?

קודם כל, חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של פילטרים שונים, אך החוכמה היא לבחור בפילטר המקצועי והיעיל ביותר. מומלץ להימנע מפילטרים המבוססים על כימיקליים או מתכות כבדות, מאחר ופילטרים אלו עלולים לייצר יותר נזק מתועלת. חשוב לבחור בפילטר חסכוני ויעיל, אשר יוכל לשפר את איכות המים בברז, מבלי להרוס את הסביבה. פילטר ללא סילפוס למשל, נחשב לאחת הבחירות הנבונות ביותר, מאחר והוא נחשב לפילטר הבריא והחסכוני ביותר בשוק. פילטר זה פועל בשיטות אקולוגיות, שאינן פוגעות באיכות הסביבה. בנוסף לכך, הוא אינו מצריך רכישה והחלפה של מחסניות סילפוס או אבני לשם, ולכן נחשב לחסכוני במיוחד. כמו כן, כדאי לדעת כי פילטר זה אינו זקוק לתחזוקה מיוחדת, ולכן יכול להתאים לכל בית ולכל עסק.

למידע נוסף – מסנן אבנית באתר פלגים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה