האם גלשני איזון עוזרים בעת לימוד גלישה?

האם גלשני איזון עוזרים בעת לימוד גלישה?

1887459-min

אין כמו לגלוש על פני המים, להרגיש את הרוח בשיער, ולהנות מהמים הכחולים, ובעיקר להשתמש בכוח וביכולות של הים, אך על מנת לגלוש היטב, יש צורך להתאמן בצורה מהירה וייחודית, כדי לדעת לגלוש היטב.

אז, נבדוק את המוצר הבא האם גלשן איזון עוזר בעת לימוד גלישה?

מהו גלשן איזון?

גלשן איזון הוא לוח מעץ, בעל גלגל שמטרתו לדמות את הגלישה בים, ביבשה, לפני שנכנסים אל הים הרטוב.

על מנת להיכנס אל הים, ולעמוד על הגלשן, יש צורך ביכולות רבות, שלא קיימות אצל המתאמן המתחיל, ועל מנת להשיג אותם בגלישה בים, יש צורך לעבור הרבה אימונים מפרכים בים, ולעיתים לבלוע מים, לפני שמצליחים לשמור היטב על שיווי המשקל.

מה המטרה של גלשן האיזון?

גלשן האיזון עוזר למתאמן המתחיל להתאמן על היכולות, הנצרכות לצורך גלישה בטוחה, כמו עמידה, ישיבה, שמירה על שיווי המשקל, ושיפור קורדינציה.

  • עמידה

על מנת לגלוש היטב, חייבים לעמוד הגלשן, אם לרבים מכם הנושא נראה פשוט ביותר, אך עמידה על הגלשן מצריכה אימונים רבים ומפרכים.

יש צורך לאמן שרירים רבים, הנדרשים לצורך עמידה מהירה ואיכותית על הגלשן.

  • שמירה על שיווי המשקל

על מנת לא ליפול מהגלשן, יש צורך לשמור על שיווי המשקל.

על מנת לשמור על שווי המשקל, יש צורך לחזק את שרירי הליבה, לכן אימון בגלשן תורם לכך לחזק את השרירים האלו במהירות, וללא כל בעיה.

  • קורדינציה

הצורך לשמור על שיווי המשקל ועל העמידה על הגלשן גורמת לשיפור קורדינציה, ולכן ניתן לומר כי גלשני איזון, אכן עוזרים באימון גלישה, וגלשנים שהשתמשו בכך מצליחים יותר ולכן כדאי למתאמן מתחיל לרכוש גלשן  איזון.

למידע נוסף, הכנסו לאתר שלנו: https://tandybalanceboard.com/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה