איך לבחור ביטוח רכב?

איך לבחור ביטוח רכב?

ביטוח רכב

אתם קונים רכב בפעם הראשונה בחייכם? תוהים איפה כדאי לעשות ביטוח ואיך בוחרים את הביטוח הכי טוב שיש? אתם לא לבד. אם יש משהו שניתן לומר על ישראל, זה שלא חסרות כאן חברות ביטוח שונות. לכן עולה השאלה: איפה באמת כדאי לעשות את הביטוח לרכב החדש שלכם? ואיך בוחרים ביטוח רכב אמין וטוב? כפי שאתם בוודאי יודעים, יש מגוון רחב של אפשרויות בתחום הזה ולכן הדבר הראשון שצריך להחליט זה האם אתם מסתפקים בביטוח החובה או שתרצו לעשות את כל הביטוחים האפשריים לרכב. האמת היא, שאם השקעתם הון עתק בקניית המכונית החדשה שלכם, ברור שכדאי יהיה לעשות את הביטוח הכי מקיף, כי מה תעשו אם פתאום יגנבו לכם את הרכב? 

ביטוח רכב – כך תבחרו סוכנות ביטוח טובה 

בין אם אתם חושבים על הביטוח שתעשו לרכב ובין אם אתם חושבים לעשות ביטוח דירה או משכנתא, רצוי יהיה לבדוק דבר או שניים גם אודות חברת הביטוח עצמה. כלומר, זה אומנם מאוד חשוב לקרוא את פוליסת ביטוח הרכב שלכם ולהבין מה היא כוללת, אך חשוב לא פחות לדעת עד כמה חברת הביטוח באמת אמינה. האם יתנו לכם מענה בעת צרה? והאם אותה סוכנות ביטוח ידועה? מוכרת? בעלת מוניטין של שנים? 

כמה זה יעלה לכם בכל שנה? 

קשה לדבר על ביטוח רכב ולא להזכיר גם את שאלת המחירים. כולנו יודעים שיש הבדל בין המחירים שכל אחת מאותן חברות ביטוח גובות, ולכן ברור מדוע צריך לברר את הסוגיה הזאת. אם דורשים מכם מחיר כפול לעומת מחירי השוק, האם זה באמת אומר שתקבלו יותר בעת הצורך? והאם המענה שתקבלו מחברת הביטוח יהיה יותר מהיר ויעיל? זה לא תמיד בדיוק כך. לכן, כאשר חושבים על ביטוח רכב חשוב להשוות מחירים ולרוב ההמלצה תהיה לבחור בביטוח שהמחיר שלו ממוצע. אתם תראו שבסופו של דבר, אם באמת תצטרכו להפעיל את הביטוח בגלל סיבה כזו או אחרת, לא תצטערו על כך שהשקעתם בבחירת הביטוח הטוב ביותר שיש. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה