גבר, למה כדאי לך לשים שרשרת?

גבר, למה כדאי לך לשים שרשרת?

שרשרת לגבר

שרשראות לגברים הן עולם שלם. יש מגוון רחב של שרשראות שמתאימות לגברים עם הופעות שונות. יש שרשראות עדינות יותר, בולטות יותר, הכול לפי צורת ההופעה שלכם.

אבל בא נאמר את האמת. גברים רבים לא בדיוק מעניין אותם מה יש עליהם או אין עליהם. הם זורקים על עצמם חולצה ומכנסיים בבוקר ויוצאים לעבודה. ההופעה פחות חשובה בעולם הגברי וזה בסדר.

אולם אם אתם רוצים להשקיע בעצמכם, להיות מטופחים, שרשרת לגבר מתאימה היא חלק מהעניין.

אז איזה שרשראות תוכלו לבחור ולמה בכלל כדאי לכם לשים שרשרת? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לבחור שרשרת?

שרשרת טובה שקונים בחנות תכשיטים היא כזו שמוסיפה לאישיות שלכם, למי שאתם. גבר שהוא יותר עדין יבחר בשרשרת פחות בולטת. גבר "מחוספס" יותר ימצא התאמה בשרשראות חרוזים, למשל, שהן בולטות יותר.

מה שחשוב זה להקפיד שתהיה התאמה בין האישיות שלכם לבין השרשרת. הרבה גברים נוטים לבחור שרשרת על פי מה שנראה מגניב או ישדר את הגבריות שלהם בצורה מוחצנת אבל לא תמיד זה יתאים לדמות ולמעשה, זה יראה מגוחך.

כיום, ניתן למצוא עשרות ומאות סגנונות של שרשראות שיתאימו לכם לכל סגנון שתבחרו, פשוט צריך להקדיש כמה דקות כדי לבחור את זו שמתאימה לכם.

הסיבה לענוד שרשרת היא ראשית, כמו שאמרנו, להקפיד יותר על הטיפוח שלכם ועל הנראות החיצונית, מה אתם בעצם משדרים לסביבה שלכם, אולם יש סיבה מעניינת עוד יותר.

כשהשרשרת שלכם מקושרת לאסוציאציה מסוימת, כלומר, לאירוע משמעותי שחוויתם, רצוי אירוע חיובי, השרשרת כל הזמן תזכיר לכם את זה ועשויה אפילו לשפר את הבטחון העצמי שלכם. חריטה קטנה יכולה להוסיף רבות לשרשרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה