מדיח כלים צר מצוין למקומות קטנים

מדיח כלים צר מצוין למקומות קטנים

מדיח כלים צר

אנחנו רגילים לראות מטבחים מרווחים באתרי עיצוב פנים אבל שוכחים שלפעמים מטבחים ישראליים לא ממש רחבי ידיים. לנו ברור שמה שצריך להכניס הביתה חייב לשמש היטב את מי שגר שם אבל לא תמיד ברור שאפשר להשיג זאת גם במכשירי חשמל וריהוט שנראים אחרת כדי להתאים למפרט הבנוי של המקום. בדיוק כמו מקררים, גם מדיח כלים צר הוא בחירה נכונה למקומות שאין בה ברירה אחרת. יש לזה יתרונות רבים ואסתטיים לא פחות מפונקציונליים. חשוב לבוא בגישה פתוחה ולעשות סדר עדיפויות של מה שצריכים בבית.

מדיח כלים צר הוא דווקא יתרון

הפשרות שאנחנו צריכים לעשות לפעמים על עיצוב המטבח באות לידי ביטוי גם בבחירת מכשירי החשמל. אלא שמי שרואה מכשירי חשמל צרים יכול לראות דווקא את היתרון שלהם כדי ליהנות ממנו ולנצל אותו כדי לתכנן מחדש את השיפוצים או את עיצוב הפנים שלו. מדיח כלים צר נשמע כמו מדיח שפחות יתאים למשפחה גדולה אז אין ברירה אלא להתאים את עצמכם, אבל תתפלאו לגלות שלרוב המשפחות ובוודאי ליחידים וזוגות זה מספיק בהחלט. היתרונות שלו רבים לא רק אסתטית אלא גם תפעולית.

למה עדיף מדיח מותאם למטבח?

אם אין לכם הרבה מקום במטבח להכניס יותר מדי ארונות ומכשירי חשמל, מדיח כלים צר הוא בחירה נכונה כדי לא להעמיס על המטבח יותר מדי. צריך גם מקום לזוז ולעבוד בו. יש לעשות סדרי עדיפויות כדי לבחור נכון וכדי לשמור על המקום כך שבמקום 60 ס"מ רוחב תסתפקו ב-45 ס"מ וזה עדיין יתפקד מצוין ויתאים לכל הצרכים שלכם. זה תופס פחות מקום וגם חוסך יותר משום שאתם לא משתמשים ביותר מדי כלים, מים ואנרגיה. כשזה נכנס בדיוק למיקום שלו זה מה שחשוב כי זה לא בא על חשבון מכשור אחר.

אולי יעניין אתכם גם: תנורים קומפקטיים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה