תיקי עור

תיקי עור

תיקי עור

כל מי שמתעניין באופנה יודע כי החומר השימושי והפופולרי ביותר הוא העור. לא בכדי העור הינו החומר המשמש מאות שנים את האדם בפריטי לבוש ואופנה שונים. העור משמש ליצור פריטי אופנה שונים כמו נעליים, מעילים, ארנקים ותיקים.

שוק תיקי עור מגוון מאוד ותוכלו למצוא בו מבחר עצום של עיצובים וסטיילים שונים המיועדים הן לגברים והן לנשים. מכורח המציאות בה עולם האופנה הנשי מתפתח מאוד, התיקים היותר מצויים מיועדים לנשים, אך המבחר עצום גם לקהל הגברי.

תיקי עור מקוריים

לפני קניית תיק חשוב לזכור כי לא כל תיק הנראה ונמכר כתיק עור, הינו באמת כזה. במקביל לעולם תיקי העור המקוריים, מתפתח גם שוק החיקויים. אם אתם מחפשים איכות ללא פשרות, תוכלו לבדוק את מקוריות התיק על ידי שני אמצעים. ישנו סמל בינלאומי המוסכם לסימון מוצרי עור אמתי. חפשו את הסימון בדפנות הפנימיות של התיק או בתחתיתו. כמו כן אם תרצו לבדוק באופן מעמיק יותר, הריחו את התיק, הריח הייחודי של העור יוביל אתכם לידיעה אם התיק מקורי או חיקוי.

חומר אורגני איכותי

העור הינו חומר איכותי יותר מכיוון שהוא מגיע ממקורות אורגניים (בעלי חיים) לכן הו אינו מכיל חומרים רעילים. כמו כן עוביו של העור מעניק את ההגנה המקסימלית לחפצים המאוחסנים בתיק. כמו כן מכיוון שהעור מגיע מבעלי חיים שונים, עם מאפיינים שונים – העיצובים גם הם מתרבים.

תיקי עור אמנם יקרים יותר מהחיקויים, אך לפני שתתפשרו חשוב לזכור כי יש תמורה למחיר. תיקים זולים אמנם דומים במראם החיצוני לתיקים המקוריים, אבל הם מתכלים במהירות והם אינם מחזיקים לאורך זמן. עדיף לשלם יותר על תיק מקורי ואיכותי, שישרת אתכם ויחזיק מעמד לאורך שנים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה