מבנים ניידים – את מי זה משמש?

מבנים ניידים – את מי זה משמש?

מבנים ניידים

מבנים ניידים, או בשמם הנוסף מבנים יבילים, הם מבנים אותם ניתן להניע ממקום למקום. בניגוד לקראון אשר נע בעזרת גלגלים מבנה נייד הוא מבנה ללא גלגלים כלל אשר מונח ישירות על הארץ. בכדי להזיז בכל זאת את המבנה ממקום למקום או אזור לאזור יש לשכור את שירותיה של משאית אשר תבצע את ההובלה בעבורנו. מבנים אלו משמשים עבור תחומים שונים ומגוונים ניתן לראות הרבה בתי כנסת אשר בנויים בצורה זאת, משרדים שונים, חדרי לימוד, חדרי אוכל ועוד. בנוסף כיום ניתן לראות כי הם יכולים לשמש אף כתוספות לבתים קיימים. רבים בוחרים להשתמש בהם שכן בין יתרונותיהם הרבים ניתן למצוא עלויות זולות במיוחד, נוחות וכמובן בנייה תוך זמן קצר בלבד.

למי מיועדים מבנים ניידים?

בראש ובראשונה מבנים ניידים מתאימים עבור אזורים מסוימים בארץ כגון מושבים, קיבוצים, יישובים ועוד. מקומות אלו אינם בבתים הנבנים בבנייה קלה ולכן המבנים הללו תואמים את אופי המקום. בנוסף, מבנים ניידים מתאימים עבור כל אדם אשר מחפש אחר הדרך הזולה ביותר לבנות מבנה חדש או תוספת לביתו ולקבל את התמורה הטובה ביותר. העלויות של המבנה הנייד אמנם נמוכות אך הבנייה איכותית וטובה והתוצר הסופי איכותי ומשביע רצון. לבסוף הבנייה אף מיועדת עבור כל מי שמחפש מבנה זמני בלבד לפרק זמן קצר כגון משרדי נדל"ן אשר עוברים ממקום למקום.

רכישת מבנה נייד

במידה ואתם מחפשים אחר מבנה זמני או אחר דרך פשוטה ונוחה להרחיב את שטח הבית שלכם לבטח שקלתם מבנה נייד של בילדר תעשיות. חשוב לזכור שעוד קודם הרכישה יש לבחון היטב האם למבנה יש את כל האישורים לו הוא זקוק. בנוסף לאישורים עבור המבנה השטח עליו הוא עתיד להיות מוצב זקוק אף הוא למספר אישורים להם יש לדאוג עוד קודם הרכישה. כמו כן, חשוב לעשות הכנה גם לשטח עליו המבנה יוצב. להרים את האדמה וליישר אותה, לדאוג לתשתית למים וביוב וכמובן עבור חשמל. ככל שההכנות המוקדמות יתבצעו בצורה טובה יותר כך תוכלו להנות מהמבנה הנייד אותו רכשתם בצורה הטובה ביותר ולאורך זמן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה