מה מיוחד בצעצועי התפתחות מעץ?

מה מיוחד בצעצועי התפתחות מעץ?

צעצועי עץ

זוכרים את תקופת ילדותינו? ובכן צעצועים מעץ לא היו נדירים, אלה הם צעצועי התפתחות איכותיים, בטיחותיים, והכי כיף? לשחק בהם. צעצועי עץ הינם בטיחותיים מכיוון שאינם מהווים סכנה לילד גם כשהוא מכניסם לפה, אין בהם שום חומרים העלולים להוות סכנה לפעוט. וכמובן הם מלווים אותנו לאורך שנים, בניגוד לצעצועי פלסטיק שנהרסים מהר יותר.

צעצוע שעשוי מחומר גלם טבעי

אחד היתרונות היותר חשובים הגלומים בצעצועי עץ, נעוץ בעובדה שהם עשויים מחומר טבעי – עץ, כך התינוק ייהנה לאחוז בצעצוע, אולי להריח אותו, ואף אפשר לטעום. למרות כל אלה הצעצועים בטיחותיים מאין כמותם, הם לעולם לא ישברו.

צעצועים שהם גם התפתחותיים

צעצועי התפתחות מעץ הם לא עוד סתם צעצועים. הם גם מעוררים בנו נוסטלגיה, אך יש להם עוד יתרונות, למשל: באמצעות צעצועי התפתחות מעץ התינוק או הפעוט ילמד להפעיל את דמיונו, ועוד היתרונות הם רבים, אין צורך להטעין אותם או להחליף סוללות. צעצועי עץ ידידותיים לסביבה.

מוטוריקה

צעצועי התפתחות מעץ, מסייעים לתינוק להתפתח מוטורית, וישנם כמה משחקים ספציפיים המיועדים במיוחד למטרה זו. אסור לשכוח, בעזרת צעצועי עץ, מעודדים לעצמאות, הסתכלות, סקרנות רבה. אי אפשר לתאר את הצעצועים הללו כטרנד חולף, הם היו פה לפני הרבה שנים, והם כאן על מנת להישאר.

דוגמאות לצעצועי עץ

הליכון עץ לתינוק עם קוביות בעיצוב רטרו מהממם, הליכון שנראה כמו יצירת אמנות. חרוזי עץ גדולים להשחלה, מדובר באתגר לילדים, מנגן פאזל צלילים, פאזל כלי תחבורה, משחק דמיון – מרפאה וטרינרית, משחק התאמת קוביות, ועוד ההיצע הוא רב.

לסיכום

צעצועי התפתחות מעץ הינם מרובי יתרונות, העיצובים מרהיבים וצבעוניים, הם יובילו את ילדכם קדימה בכל הנוגע להתפתחות תקינה. למגוון רחב ואיכותי של צעצועים לכל הגילאים בקרו באתר https://graffa.co.il!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה