מה צריך לבדוק כשמחפשים מטבחים בזול?

מה צריך לבדוק כשמחפשים מטבחים בזול?

מטבחים זולים

אם אתם לקראת חידוש מטבח, אתם צריכים לבחור את חברת המטבחים שתספק לכם את הארונות. שימו לב – אנשים רבים מחפשים מטבחים בזול, אבל לא כולם יודעים איך למצוא מטבח שיתברר כזול גם לאורך זמן. למה הכוונה? פשוט, לא פעם אנשים קונים בזול מוצר שבסופו של עניין הוא מתברר כיקר מידי. על זה נוהגים אנשים לומר שאין להם מספיק כסף כדי לקנות בזול… אם רוצים לצאת בזול צריך לבדוק היטב. כך שהמחיר שנראה זול אכן יוכיח את עצמו כזול גם עוד כמה שנים ושימוש של ממש במטבח.

זה מה שצריך לבדוק כשמחפשים מטבחים בזול

  • איכות – חובה לברר באשר לאיכות של המטבח. לא שווה לקנות מוצר זול באיכות ירודה. מה הכוונה? הכונה לבירור ביחס לחומר הגלם ממנו מיוצר המטבח וכן לגבי ההרכבה והייצור של המטבח. חובה לוודא כי המטבח נבנה היטב, שהוא מכיל חלקי פרזול איכותיים ועמידים, ויחד עם זאת הוא זול. כי אם המחיר הזו נובע מחומר גלם ירוד או חלקי פרזול לא ראויים לשימוש, לא שווה לשלם על המטבח הזה גם מחיר זול.
  • גודל – חשוב להבחין כי מחיר המטבח מושפע ישירות מגודלו. לעיתים מפרסמות חברות מטבחים באשר למטבחים זולים עד 3000 ש"ח והם מציינים מחירים. אך המחיר הזול מתייחס למטבח בגודל מינימלי למדי. ואם אתם צריכים גדול יותר, המחיר כמובן יגדל אף הוא ביחס ישיר לגודל המטבח. כאן אין לכם אפשרות לחסוך, כי אתם צריכים לרהט את המטבח שלכם נכון, בהתאם לשטח שלו.
  • אחריות – כאשר רוכשים מטבח צריך להיות בטוחים שיש אחריות יצרן. שיש גב ואמינות מאחורי המטבח. כי אם לא כל תקלה עתידה להיות יקרה מאוד.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה