שיש אבן קיסר פורצלן – מה היתרונות והחסרונות?

שיש אבן קיסר פורצלן – מה היתרונות והחסרונות?

שיש אבן קיסר פורצלן

אם אתם חושבים לקנות שיש אבן קיסר פורצלן אז בוודאי תרצו לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של השיש הזה. בין אלה ניתן לציין את המראה המודרני, המחיר המעט יקר והמגוון הרחב של הדגמים שיש בתוך קטלוג אבן קיסר. בעצם כל אחד מכם שמחפש שיש יכול להיות בטוח כי מדובר באחד הסוגים המעניינים ביותר שקיימים וזאת כאשר משווים אותו ביחס לאלטרנטיבות.

יתרונות של שיש אבן קיסר

בין היתרונות של שיש אבן קיסר פורצלן ניתן לציין עמידות מרשימה לחום ושריטות. כמו כן, השיש הזה מוצע באינספור דגמים שונים וכל אחד מכם שירצה בכך יוכל למצוא בדיוק את הדגם המושלם שיוכל להתאים לביתו ובצורה המדויקת ביותר.

כמו כן, נוח מאוד לנקות את השיש ותוכלו לעשות בו שימוש למשך שנים רבות ללא חשש לנושא הזה. לא רק זאת, עקב העמידות הגבוהה ניתן לעבוד ישירות על משטח השיש בהכנה של מאכלים שונים ולא תצטרכו לעשות שימוש בקרש חיתוך, דבר שיוכל לשפר רבות את שגרת העבודה שלכם במטבח.

חסרונות עיקריים של השיש הזה

אחד החסרונות העיקריים של שיש אבן קיסר פורצלן זו העובדה כי מדובר בשיש יקר יחסית. הוא נחשב לסינטטי ומיוצר במפעל תוך כדי שימוש בחומרים שמחירם אינו זול. כמו כן, השיש הזה לא בהכרח מתאים לכל בית מבחינה עיצובית, כאשר הוא לא יהיה אידאלי לבתים בסגנון פרובנס.

כמו כן, ישנם אנשים שלא יתחברו לסגנון העיצובי שמאפיין שיש מהסוג הזה. בכל אופן, נמליץ לכם להתרשם בעצמכם משלל דגמים שונים של שיש אבן קיסר וזאת כדי להבין טוב יותר אם פורצלן זהו סוג השיש המתאים ביותר לביתכם ולסגנון האישי שלכם. קחו את הזמן ותוודאו כי אתם בוחרים בשיש המתאים ביותר לבית שלכם. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה