ים אוכל לכלבים?

ים אוכל לכלבים?

אוכל לכלבים

בחירת האוכל לכלבים היא נושא חשוב מאוד אך לצערנו הרב גם אנשים המגדלים כלבים באופן קבוע לא ממש מייחסים לכך יותר מדי תשומת לב. הם קונים את מה שהמוכר בחנות החיות ממליץ להם ולצערנו הרב זה לא תמיד האופציה הטובה ביותר. האופציה הטובה ביותר היא לאו דווקא היקרה ביותר אלא זו שמתאימה ביותר לכלב שלכם בהתאם לפרמטרים שונים חשובים כמו גיל, מבנה פיזי, צרכים מיוחדים, טעם אהוב, ויטמינים חשובים ועוד. הנה כמה טיפים לבחירת אוכל לכלבים.

התאמת האוכל לגיל, מצב גופני וצרכים שונים:

בשלב הראשון חשוב להתאים את האוכל לגיל הכלב. החל שגורים זקוקים לאוכל עם יותר ויטמינים, מינרלים, פחמימות וסיבים תזונתיים. כלב מבוגר זקוק לאוכל עם תוספות מיוחדות מעבר לרגיל ואילו כלב הנמצא בגיל צעיר יותר אך לא צעיר מדי יוכל לאורך שנים לאכול אוכל רגיל ומזין ללא תוספות מיוחדות למרכיבי המזון. מצבו הגופני וצרכיו המיוחדים הם גם משהו שחשוב להתייחס אליו כמו למשל אם הכלב בעל משקל עודף צריך אוכל דיאטטי. אם הוא רגיש לסוג מזון מסוים חשוב מאוד לא לרכוש מזון שכולל את אותו רכיב.

המלצה של הווטרינר:

הווטרינר מכיר את הכלבים שלכם מצוין, את מצבם הרפואי ובכללי יש לו ניסיון וידע מקצועי באיזה אוכל הכלב שלכם צריך בהתאם לפרמטרים שרשמנו בפסקה הקודמת ולכן יוכל להמליץ לכם על מזון מתאים.

יצרן מוכר ואיכותי:

רכשו מזון כלבים של יצרן מוכר ואיכותי המשווק את האוכל שלו למגוון חנויות של חיות, גם פרטיות וגם רשת של חנויות חיות. לקרוא באינטרנט על היצרן והמלצות עליו ולא לקנות מזון שאינכם יודעים מה יש בפנים.

תקציב:

בסופו של דבר אתם עושים מצווה באימוץ הכלבים ולתת להם חובה, אהבה מחסה ומזון ומים כמובן. חשוב לבחור אוכל טוב ומזין אך כדאי להתחשב גם בתקציב שלכם. אינכם חייבים לקנות את האוכל הכי יקר כדי שהוא יהיה הכי טוב (זה גם ככה לא בהכרח נכון). הזמינו אוכל לכלבים באתר: https://www.keflahayot.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה