3 יתרונות בעבודות בגובה

3 יתרונות בעבודות בגובה

3 יתרונות בעבודות בגובה

כאשר אנו מדברים על עבודה בגובה אנו לרוב מדמיינים אנשים אמיצים חמושים בקסדות ובגדי עבודה עבים ומחוספסים היורדים בחבל סנפלינג מגג הבניין. האפשרות השנייה לעבודה בגובה היא באמצעות מנוף הרמה ייעודי אולם לא תמיד זה אפשרי או נוח להציב מנוף שכזה במתחם וזו גם לא האופציה הזולה יותר כמובן. עבודות גובה בסנפלינג משמשות אותנו למגוון רחב של דברים, החל משיקום ושיפוץ מבנים, דרך עבודות איטום שונות בקירות חיצוניים, ניקיון חלונות, ביצוע עבודות חשמל ותשתיות, גיזום עצים ועוד. הנה כמה יתרונות בעבודות בגובה.

#1 – ניתן להגיע למקומות גבוהים:

היתרון הראשון הוא כמובן הצורך לטפל בדברים גם בגובה שהוא מעבר לגובה האדם או אפילו לגובה סטנדרטי של כמה מטרים מהרצפה. בגובה בניין של כמה קומות ויותר אי אפשר לנקות את חלונות הבניין, לבצע איטום או ציפוי אריחים למבנה, לבצע תליית שלטים על בניינים  או כל דבר אחר. העבודה כן תהיה אפשרית עם עבודה בגובה כמובן.

#2 – מגוון אפשרויות לייעול העבודה:

יש מגוון אפשרויות עבודה בגובה: חלקן באמצעות בניית פיגומים, חלקן באמצעות הזמנת במות הרמה או מנוף ייעודי וחלקן באמצעות סנפלינג. ניתן להתאים את האפשרות המתאימה ביותר לתקציב, למקום, לנוחות הדיירים באזור ועוד.

#3 – עבודה עם סנפלינג תהיה זולה יותר:

יתרון בעבודה בגובה באמצעות סנפלינג היא האפשרות שהוא יהיה זול יותר. הוא יעלה פחות מאשר להזמין במות הרמה או לבנות פיגומים וגם יבוצע יותר במהירות מאשר באפשרויות האחרות. 

לסיכום; שירותי עבודה בגובה הינם שירותים חשובים מאוד ובעלי יתרונות רבים. בלעדיהם לא היה ניתן לבצע עבודות איטום, בנייה, שיפוץ וניקיון בבניינים גבוהים ואולי לא היינו יכולים בשל כך לבנות בניינים גבוהים. כמובן שחשוב לעבוד רק מול חברה בעלת אישור עבודה בגובה וכל הביטוחים הנדרשים לביצוע העבודה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה