מסכות צלילה מתקדמות – הגיע הזמן להשתדרג

מסכות צלילה מתקדמות – הגיע הזמן להשתדרג

מסכות צלילה

עולם הטבע שמתחת למים מציע לנו שפע רחב ואינסופי של צמחים ובעלי חיים מופלאים שלא תוכלו לראות אותם בגן החיות או בכל מקום אחר. בעלי חיים וצמחים אלה חיים מתחת למים, בטמפרטורה מסוימת והיכן שהם יכולים להתקיים, לגדול, להתרבות, לאכול וליהנות מסביבה טבעית יפיפייה. בדרך כלל כדי להתרשם מהחיים מתחת למים תצטרכו ללכת למכון צלילה מסודר שייקח אתכם עם הדרכה מתאימה וכל הציוד הנדרש אל המסע הקסום. כיום תוכלו לראות מסכות מיוחדות בעצמכם, לקחת סנפירים ולצלול ללא הצורך בבלון חמצן כבד או בסיבוכים מיותרים. כדאי כמובן להתלוות לאנשי מקצוע בתחום ולדאוג לצוות/סירת הצלה באזור הצלילה בלא קשר למסכה עצמה.

מסכות לים או לבריכה?

מסכות צלילה מתקדמות מבית aquaview הנן מסכות צלילה איכותיות ומתקדמות בייבוא בלעדי, עם שנורקל מיוחד מוגן פטנט. המסכה מאפשרת שדה ראייה רחב של 180 מעלות ולנשום מתחת למים בכיף ובקלות עם שנורקל מיוחד שהמים לא חודרים דרכו פנימה באמצעות פטנט מיוחד. מנגנון נשיפה ושאיפה מיוחדים וצבירה מינימלית של אדים כך שתוכלו ליהנות משדה ראייה נקי, רחב ובצורה נעימה ונוחה מתחת למים. כיום חברות צלילה רבות משתמשות בציוד חדיש זה ותוכלו להשתמש בו כעת גם באופן פרטי. תוכלו ליהנות גם מתופסן מובנה למצלמות גו פרו המאפשרות לצלם מתחת למים וללא דאגה.

הייחודיות של מסכות הצלילה המתקדמות של aquadview:

בנושא ממסכות צלילה אחרות כבדות, מסורבלות וכאלה המחייבות חיבור לבלון חמצן המתלווה אלינו לצלילה, הרי שבאמצעות המסכות הללו תוכלו לצלול בחופשיות ובנוחות, ללא דאגה שמים יחדרו פנימה וללא אדים על המסכה כך שתוכלו ליהנות מחוויית הצלילה שלכם. ביחד עם חיבור המצלמה המובנה לחלק העליון של המסכה תוכלו להשלים את החוויה עם תיעוד מרגש של מה שתצפו בו מתחת למים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה