היתרונות באימון הגנה עצמית לילדים

היתרונות באימון הגנה עצמית לילדים

אימון הגנה עצמית לילדים

העיסוק באומנויות לחימה כידוע, תורם ומסייע רבות לבריאות הנפש וכמובן לגוף. היתרונות באימון הגנה עצמית לילדים, הם רבים ומשמעותיים. בכללי גם כדאי ללמד את הילדים גם אמנויות לחימה שונות, ממגוון סיבות.

הגנה עצמית שבדרך כלל מתבטאת בקרב מגע ממספר סוגים של אמנויות לחימה שונות, הוא דבר מצוין ומועדף לילדים. לימוד אמנות לחימה מסייעת רבות לגוף החל מיציבה נכונה, חיזוק הגוף, פיתוח מודעות, גמישות, משמעת עצמית וביטחון. לכל אמנות לחימה יש את היתרונות שלה – ג'ודו, אגרוף תאילנדי, טאקוונדו, קפוארה ועוד.

הדרכה מקצועית

כאשר אנו אימון הגנה עצמית לילדים שלנו נעשית באופן מקצועי ומסודר, בעזרת מאמן מקצועי לילדים, ורמת הלחימה מותאמת לגיל הילדים ויכולותיהם, האימון יתרום להם רבות. אתם תראו מזה רק טוב.

אז מהם היתרונות באימון הגנה עצמית לילדים או קרב מגע לנוער. ראשית כאמור, לימוד שיטות לחימה מוסיף הרבה הן לעיצוב הגופני של הילד ויכולותיו והן בפן הנפשי. בנוסף, אנו אף פעם לא יודעים מה עלול לקרות. על כל צרה שלא תגיע, בכל מקום אליו הילד הולך עם חבריו וכדומה. כדאי שכל ילד ידע תמיד להגן על עצמו.

כושר

בנוסף, אימון הגנה עצמית לילדים גם יכול להוות אימון כושר מצוין עבורם. לימוד אימון לוחמה, מכל סוג שהוא, מוסיף רבות לכושר של הילד. כמו כן, אימון הגנה עצמית, מבגר את הילד. האימון תורם לפיתוח בגרות הילד, תחושת האחריות והמחויבות שלו, יחד עם לימוד הגוף שלו. 

הילדים לומדים להכיר את המגבלות והיכולות שלהם וכיצד להתמודד איתן. הילדים גם לומדים איך לשמור על המרחב האישי שלהם. באימון נכון, הילדים גם לומדים מתי ראוי להשתמש במקצוע שהם רכשו כאן, לא ללכת מכות סתם באלימות…
המידע נכתב בשיתוף טים פבל

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה