ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

תשתיות הריהוט המשרדיות הן מהחשובות ומהמשמעותיות עבור המשרד שלכם. לכן, מאד מומלץ לדעת כיצד להשלים את משימת הבחירה על הצד הטוב ביותר עבורכם. במאמר זה ניסחנו כמה אנקדוטות אופייניות שעל פיהן מומלץ לבחון את הרהיטים שאתם רוכשים עבור חללי עבודתכם והמשרדים אשר תחת החזקה שלכם. בחירה מוצלחת של ריהוט משרדי עושה את ההבדל בין עבודה מהנה לעבודה מאולצת ובין חוויית המתנה טובה לחוויית המתנה שלא תיזכר לטובה, מצד האנשים שמצפים לפגוש אתכם ואת העובדים שלצידכם.

ארגונומיה: האם הרהיטים מתאימים למשימות המבוקשות?

העניין עם ריהוט משרדי מקצועי הוא שלא מאלתרים בו. לקחת כסא קש שהבאתם מהודו ולשים אותו בתור כסא מחשב זו החלטה לא מקצועית שתפגע לכם בגב ובשכמות. לקחת כסא שמיועד לחדרי המתנה וישיבות, המבוסס על נייחות ללא גלגלים, עם פרזול שטוח או 4 רגליים,  ולשים אותו ככסא מחשב אפשרי מבחינת אירוח מול העמדה, אבל בוודאי שלא לקלדן המחשב, כלומר לכם. גם אם ישנו כסא מחשב עם 5 גלגלים על פי התקנים, הוא צריך להיות ארגונומי לשולחן ולהבטיח שאם תשבו עליו, הוא יכול לייצר לכם מצב שהסנטר מגיע לתחתית המסך כדי לשמור על יציבה נכונה: לא למעלה מדי ולא למטה כשהגב מתוח.

תקנים: האם הרהיטים מתאימים לשימוש האנשים עבורם הם מיועדים?

כסא מחשב יכול להכיל בוכנה בעוצמה נמוכה לילדים ובוכנה שיכולה לשאת משקל רב עבור מבוגרים. מדף עשוי להיות מסוגל לסחוב קופסאות קרטון עם ניירת ולהיות מסוגל לסחוב תכולה כבדה למחסנים. ספסל עשוי להיות מיועד עבור המתנה במסגרת פרטית כמו משרד ל- 5-10 ממתינים או למסגרת מוסדית של עשרות עד מאות ממתינים ביום. מאד חשוב להיצמד לתקני ריהוט משרדי של המוצרים שאתם בוחרים ולא להסס לשטוח בפני המוכרים את המטרות המדויקות לשמן אתם רוכשים את הפריטים. ייתכן ובדרישות הספציפיות שלכם מתחבאים תקנים שאינם משויכים למקרה הכללי. שוב, נביא כדוגמה כסאות מחשב כלליים, שמתומחרים יקר ומיועדים לעובדים רב שעתיים, אל מול כסאות תלמידים ללימוד יישומי מחשב בבית הספר היסודי, שנראים אמנם זהה אבל מכילים חלקים יותר עדינים ומתומחרים יותר בזול, בשל כך.

עיצוב: האם הרהיט בכלל מתאים לסביבה החזותית בה אנו נמצאים?

אחרי שבדקנו שהרהיט ארגונומי, כלומר מתאים לייעוד עבורו הוא נבחר, ותקני עבור קבוצות הגיל, המשקל וסוג השימוש, יש לבדוק האם הוא מתאים מבחינה ויזואלית. אם המשרד כולו עשוי וצבוע בצבעי עץ ואתם בוחרים כסאות או שולחנות בצבעים מודרניים כמו כחול, סגול וכד', לא מימשתם את הפוטנציאל העיצובי הטמון במשרד. חשוב לבדוק שכל תכולת ריהוט משרדית מתאימה לדקורציה הפנימית במרחב. חדר שנראה בדרך מסוימת בקירות ובחלונות הפנימיים צריך להכיל ריהוט משרדי שישלים מראה זה ויחדד את עיצובו של המשרד. שבו עם הדמיית מחשב של חנות ריהוט משרדי ובחרו את המוצרים האידאליים עבור המרחב שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה