כל מה שרציתם לדעת על מדרגות מס בארה"ב ולא העזתם לשאול

כל מה שרציתם לדעת על מדרגות מס בארה"ב ולא העזתם לשאול

הכנת דוחות מס בארה

ילדים א

את מערכת המיסוי בישראל רובינו מכירים, אולם לא לכל מדינה אותה שיטת מיסים, וכאן אנו מתכוונים לארה"ב. במיוחד מי שרוצה לעבוד שם, חייב לקבל אינפורמציה ומידע מדויק, כיצד הדברים נעשים. 

בירוקרטיה

רובינו לא מכירים את השיטה האמריקאית בכל הקשור לתשלומי מס, ולכן חשוב מאוד עוד טרם עובדים שם כאזרחים, להבין מה מחכה לנו שם. לכן כדאי להתייעץ עם גורם מקצועי או מומחה לייעוץ מס בארה"ב המכיר היטב את שיטות המס במדינה זו. 

  1. מהו שיעור המס בארה"ב?

המס אשר יוטל עליכם יהיה מותאם לרווח הכספי אותו צברתם לשנת המס. אם הרווחים הינם גבוהים, כך בהתאם יהיה שיעור המס. באופן כללי הוא נע בין 10 אחוזים ועד שלושים ותשע אחוזים, כאשר גובה המס נקבע בין היתר על פי מצבכם המשפחתי.

  1. איך מחשבים את מדרגות המס?

את מדרגות המס במדינה זו מחשבים אך ורק לאחר ניכוי מס, אולם עניין זה רלוונטי רק למי שיש לו אזרחות אמריקאית.

  1. מהו הסטטוס המשפחתי שלכם?

בארה"ב מייחסים חשיבות רבה למצבכם המשפחתי, שכן הוא קשור לשיעור מדרגות מס בארה"ב. אנשים שאינם נשואים ואין להם משפחה, יצטרכו לשלם פחות, והיה ומדובר בבני זוג, הם יוכלו להגיש דוח משותף, או אז המס יהיה גם כפול.

  1. טופס 40

בארה"ב גם קיים טופס הנקרא טופס 40. כל שנה יש למלא אותו, כך רשויות המס האמריקאיות יוכלו לדעת מהו שיעור ההכנסה שלכם מידי שנה. בניגוד לישראל, כל טעות קטנה, עלולה לעלות ביוקר, האמריקאים קפדניים ביותר בנושא זה. הטופס מיועד למטרת דיווח של כל מי שיש לו אזרחות אמריקאית, ובו פירוט מדויק, בכל הקשור להכנסות שלו ומהיכן הן הגיעו.

אולי יעניין אותך גם מענק קורונה לבעלי אזרחות אמריקנית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה