מיטה יהודית

מיטה יהודית

מיטה יהודית

סביר להניח שאנשים דתיים, במיוחד חרדים, יודעים היטב מהי מיטה יהודית. במאמר זה נפרט יותר בנושא, מהי מיטה יהודית? היכן כדאי לקנות ועוד.

מיטה יהודית – מה זה?

קהל היעד של מיטה יהודית הוא כאמור דתיים וחרדים. זוהי מיטה יוצאת דופן שכן היא בעלת שני חלקים, ניתן להפריד ביניהם ובאותה המידה גם לחבר.

מיטה מעוצבת למשעי

כיום בבתי העסק בתחום ייצור מיטות, תוכלו למצוא מיטה מעוצבת למשעי, איכותית ופרקטית, בעלת מראה יוקרתי. ניתן להפריד ולחבר בין שני חצאי המיטות, גם באמצאות קליפסים. 

מבנה מיוחד למיטה יהודית

מיטה יהודית היא בעלת מבנה מיוחד, מכיוון שניתן לחברה וניתן גם להפרידה בעת הצורך לשתי מיטות. לכן מיטות אלה חייבות להיות עמידות וחזקות. גם בסיס המיטה שונה מבסיס של מיטה רגילה, ובאותה המידה גם המזרונים.

תקופת הנידה

בדת היהודית קיימת מצוות נידה, המשמעות היא שהבעל והאישה חייבים לישון במיטה נפרדת בתקופה זו. אמת היא שקיימת אפשרות שכל אחד מבני הזוג יישן בחדר אחר, במיטה רגילה, אבל לא בכל בית יש מקום. למיטה נוספת.

מיטה יהודית היא פונקציונאלית במיוחד בחדר אחד. בחרו במיטה קלאסית, כיום ישנם לא מעט בתי עסק אשר ימליצו לכם לרכוש מיטה יהודית בסגנון קלאסי, עמידה וחזקה, היא תשמש אתכם נאמנה לאורך שנים. גם בסיס המיטה הינו בסגנון קלאסי עשוי מאחד מחומרי הגלם הטובים והיפים ביותר – עץ פיני.

היכן רוכשים?

מיטה יהודית יש לרכוש בבית עסק בעל ניסיון והבנה בתחום זה, זאת ועוד, אם לא תירצו את המיטה, תוכלו להחזירה חינם אין כסף.  אולם אין זה סביר שדבר כזה יקרה. כאשר יביאו אליכם את המיטה עד לבית, ולאחר שתנסו אותה, תבינו שרכשתם את הטוב ביותר!

ראו גם: מיטה זוגית עם ארגז מצעים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה