חלב טרי לעסק – למה זה מצופה שכל משרד ידאג לאספקת תה שוטפת

חלב טרי לעסק – למה זה מצופה שכל משרד ידאג לאספקת תה שוטפת

חלב טרי לעסק

יש לכם עסק? אתם מעסיקים עובדים במשרד? אתם כנראה יודעים עד כמה האווירה וההרגשה הביתית והחמימה יכולה להועיל לתפוקת העבודה ולאיכות שלה. עובדים שמרגישים במקום העבודה כמו בבית, יש להם מה שהם צריכים ולא חסר להם כלום עבור השגרה היומיומית שלהם, הם מרגישים מחויבים יותר לעבודה, הם מחוברים יותר לעסק והם רוצים בטובתו.

אווירה נוחה לא מסתכמת רק במשרדים ממוזגים, כיסאות נוחים ומבנה מסודר. זה גם נצרך, אבל לא פחות חשוב מכך זה לדוגמה שיהיה חלב טרי לעסק בכל יום, מטבח להכנת קפה וארוחות ביניים קטנות וכדומה.

כל עובד שמגיע לעבוד בעבודה מסוג זה – משרדי או במקום מסודר בו יש לו את מקומו ועבודתו ורוב שהותו ביום היא במקום העבודה, מצפה שיהיה לו במקום את כל מה שהוא צריך לכל שעות היממה. אתם שואלים למה זה מצופה שכל משרד ידאג לאספקת תה שוטפת? התשובה לכך היא פשוטה מאוד.

הרגשה ביתית

כל עובד רוצה שיהיה לו נעים במקום העבודה שלו. לאחד חלב טרי לעסק עושה את זה ולשני אספקת תה שוטפת דווקא זה יגרום לו לעבוד טוב יותר עם אחריות ודאגה רבה יותר למקום העבודה.

אין ספק שכאשר אתם דואגים לעובדים שלכם לכל מה שהם צריכים כמו הדוגמאות שהבאנו – חלב טרי לעסק או אספקת תה שוטפת וכדומה, תיתן לעובדים שלכם את הבוסט ואת האנרגיה הנכונה בכדי שיתנו את כל כולם לעבודה והכול באווירה נעימה ונינוחה.

בנוסף לכל היתרונות שמנינו, אין ספק שאתם המרוויחים הגדולים. זה גם יכול לחסוך לכם בעלויות של הפסקות קפה וגם תפוקת העבודה תהיה גבוהה ויעילה יותר.

אולי יעניין אותך גם פירות וירקות למשרדים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה